Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu inca la ce ora o sa vorbim si vedem.

    Comment


    • ar fi bn dak am merge mai multi sa depunde si o coroana ar trb organizat cumva....in caz ca va hotarati eu merg ........dumnezeu sa-l ierte

      Comment


      • De coroana s-a ocupat Alex (MER)
        sigpicTransport marfa !

        Comment


        • fratilor mi se rupe sufletul pentru el...;Dumnezeu sa-l ierte...

          Comment


          • Era "sufletul" intalnirilor... Dumnezeu sa-l ierte....
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • Stie cineva la ce ora o sa fie inmormantarea? La ce ora ne strangem si cine merge

              Comment


              • Nu l-am cunoscut pe grutzz personal, am purtat doar cateva discutii cu el pe messenger si mi s-a parut un baiat de nota 20, mereu ma amuza cand spunea: Salut tata, ce faci? . Cand am aflat ce s-a intamplat, nu mi-a venit sa cred, am ramas marcat si nici acum nu mi-am revenit.
                Imi pare nespus de rau. Dumnezeu Sa-l ierte si Sa-l odihneasca. Condoleante familiei.
                Last edited by stresu; 12 September 2012, 15:35.
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Imi pare rau ca nu am putut ajunge.. Dumnezeu sa-l ierte! ca a fost un baiat de nota 2000..

                  Comment


                  • Dumnezeu sa-l ierte nici acum nu-mi vine sa cred....
                    id messenger:merlan.alexandru

                    Comment


                    • VA CER PAREREA.....as lua o intermediara de la borla fi50 si nustiu ce sa fac...sa iau sau sa nu iau.....ast pareri multumesc

                      http://www.*******.ro/magazin/tobe-i...t-id-7466.html
                      Last edited by robertowrc; 15 October 2012, 22:18. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Vine careva la lansarea noului Golan?
                        De pe 15 pana pe 18 este operatiunea porti deschise la Lazar.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • mihai mergem joi la Lazar? mai merge cineva?
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • Eu o sa vin cu un prieten cu masina, ca sunt ai mei plecati.
                            O sa vin mai de dimineata ca o sa trec si prin targ.
                            Lasa-mi numarul de tel si ne auzim.
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • poi cred ca vin si eu prin targ
                              ne auzim la tel...

                              Ca de obicei socotela din targ nu se potriveste cu cea de acasa.... deci maine mi-a facut "consoarta" planuri si nu pot sa vin.
                              Last edited by popavlm; 14 November 2012, 14:35. Reason: Automerged Doublepost
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • stie cineva vreun service la noi in oras sau pe langa unde se monteaza tobe? ma refer la suduri, reductii si alte "minuni"....
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google