Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pt ceasuri te costa 80 d lei iar butoanele si aclimatizarea te 70 de lei. poti sa vii la tg-jiu sau sa mi le trim prin fancourier
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • Man vorbesti serios? Ceea ce am cerut eu?Am eu folia aia - serigrafia, sa nu mai trebuiasca sa o cureti pe spate de portocaliu(la climatizare)...Deci imi faci ceasurile(albe de kissfm) exact cum am cerut eu in banii astia?Poti sa-mi spui cate leduri folosesti?
      Ar fi mai indicat sa vorbim pe mess sau PM?!Te astept cu niste delalii...
      P.S.> butoanele le am albastre! (pacat ca daca sunt preturile bune, si vad si niste poze...)
      Last edited by virago; 26 April 2010, 19:47.
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • bravo ma la alti le faci cu 80 si mie mi-ai cerut 120...)
        Push the Pedal to the Metal ...

        Comment


        • in banii astia doar schimb ledurile ...atat... ca sa ne intelegem
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • ce Bazar avem aici )
            U can do It put ur Gas into it

            Comment


            • [QUOTE=alex86;593355]Cred ca ai vrut sa zici 320 i (cat mai mult km fara probleme)



              Da Alex, 320i. Eram obosit, atunci am venit din Germania.
              sigpic

              Comment


              • Sa vad cum facem, ca vin eu la Tg Jiu. Imi dai id-ul de mess?Merci
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • salut,intrebare de baraj cel putin pt mine
                  daca fac casco la masina care e diferenata intre cu franciza si fara franciza... stiu ca la unele plateai si tu... nu mult dar plateai.. si cam ce firma vi se pare mai serioasa inafara de omniasig
                  id messenger:merlan.alexandru

                  Comment


                  • La cel cu franciza platesti 100E indiferent de avarie la cel fara platesti doar reintregirea

                    Comment


                    • Cleo11 sa-l stapanesti sanatos dar vezi ca trebuie sa-l "uzi" )

                      Comment


                      • De acord cu TALu
                        U can do It put ur Gas into it

                        Comment


                        • iulyancosty eu am lumini albastre la ceasurile din bord dar noaptea si acele se vad albastru ai putea sa mi le faci sa se aprinda pe fond rosu doar acele ???? si la catzi $ ....
                          PS am ace Rosii cu fondul de la ceasuri ALB ... ms

                          O zi Buna
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • @mat poate sa le faca
                            Push the Pedal to the Metal ...

                            Comment


                            • Il ud dar, n-am cu cine daca voi nu veniti la intalniri.
                              Da' lasa ca ploua afara pana va strangeti voi
                              sigpic

                              Comment


                              • Normal Cleo11 ca nu vrei sa-l uzi,doar ban pe ban se face un 320i ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google