Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mary.bia66 View Post
    O surpriza pentru un coleg al nostru , sper sa nu se supere !!!
    Ce seamana cu ale mele .Le-ai matuit bine?Ca sa nu ai surpriza la spalatorii...oricum au iesit super.Bafta cu ele si atentie la borduri.

    Comment


    • Frumoase frumoase,jur deci au iesit chiar mijto.Bv domnu' Bia si sa le incalti fara nici o bordura popa
      Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

      Comment


      • e artist bia. pai daca iau vreo bordura amu stiu la cine sa apelez. am glumit.o sa am grija
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • super....au iesit...bv bv

          Comment


          • Frumoase au iesit parinte acum 4 gume 195/50/15 + un set de H&R si ai masina

            P.S: Bia pe mine cat ma costa sa le facem si pe ale mele interesante?

            Comment


            • Frumos
              Deci nu te-ai lasat,pana la urma ti le-ai facut asa
              sigpic
              !

              Comment


              • frumoase foc au iesit. felicitari bia pentru ajutor. le facem si pe ale mele frumoase???
                mihaita merge deschiderea?
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • Parite,vad te-ai apucat grav de modificari,da-i inainte,multa bafta...!

                  Comment


                  • Originally posted by iulyancosty View Post
                    frumoase foc au iesit. felicitari bia pentru ajutor. le facem si pe ale mele frumoase???
                    mihaita merge deschiderea?
                    Merge merge
                    Facut azi deschidere portbagaj din buton la iuly
                    Un fleac pentru el, iar eu in sfarsit am scapat de chinul cu cheia !!!
                    Multumiri !
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Le are baiatu(ULY) ,da mai usor ca si'o ia in cap
                      Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                      Comment


                      • ce beton au iesit frate jantele:O chiar imi plac.....

                        Comment


                        • Lasa frate ca la toti ne-a facut cate ceva,sau cand ne ustura de ceva,mai ales eu si grutz,hop la Iulica la servici...

                          Comment


                          • super tare ,chiar imi place cum a iesit.......felicitari bia......

                            Comment


                            • danut apreciez gestul, doar ca unii nu sunt prieteni adevarati sunt niste ........
                              nu mai stie nimeni de giolgau?
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • nu prea ai loc de mine se pare...ma minunez la ce iti debiteaza capu
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google