Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde gasesc si eu autocolant culoarea masinii adica gri metal... ca nu am gasit
    id messenger:merlan.alexandru

    Comment


    • m`am riscat si am mers drept de la sadu la tg-jiu cam rau dar am scapat cu bine fara jante indoite si gropi prea mari chear am prin si 160km/h inainte de tg-jiu

      am facut slalom la greu ....

      m-a oprit si garcea sa luat de triplele mele ca erau fumurii el le zicea gazate vad ca cam au boala pe masini de HD. Noroc ca eram cu doi colegi de facultate si sunt si ei militzieni si m`a lasat in pace si nu aveam nici rovigneta.... bine ca nu m`a mai intrebat si de ea ...
      Last edited by mat; 29 May 2010, 21:07. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

      Comment


      • norocul tau
        orcum politie ca la gorj niciunde)

        Comment


        • Salut .. azi am trecut prin Targu Jiu si undeva la vreo 15 km inspre Horezu m-am intalnit cu un pick-ul cu sticker Logan Club .. e de-al vostru ?
          Si apropo .. aveti cel mai frumos parc din Romania .. foarte curat .. plus operele lui Brancusi .. foarte frumos ..

          Comment


          • Da este un pick-ul alb cu stiker logan club

            Comment


            • Unde fac si eu o polishare? sau cum se scrie,ca am masina plina de zgarieturi.
              Sau as putea sa fac eu ceva?
              sigpic
              !

              Comment


              • Polishare faci pe strada Livezi (la capatul strazii).Strada este prima pe dreapta dupa fostul CPL.Calitate si pret bun ;)

                Comment


                • Originally posted by vdmihai View Post
                  Unde fac si eu o polishare? sau cum se scrie,ca am masina plina de zgarieturi.
                  Sau as putea sa fac eu ceva?
                  am si eu un pr de face polishare
                  cu asta se ocupa

                  Comment


                  • Originally posted by lucian6666 View Post
                    Vezi ca au astia la Ralbex in zona piata mica sau tic-tac;Si merge si aia la 70Ron ca au pus colegii mei ;)
                    In legatura cu asta,am luat da nu s-a potrivit,si apoi am cautat prin tot orasu si nu am gasit.

                    Ionut cam cat ia prietenul tau ?
                    Lucian6666 cat costa ?
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • toata masina o vrei???depinde cat de zgariata e...
                      cel mai bine in week-end cand aj prin tg.jiu mergem si vorbim cu el..
                      0766472683 nr meu

                      Comment


                      • Pai ma gandeam la toata,poate o fi vreo diferenta de culoare,da mai depinde si de bani.
                        In weekend-uri nu prea ajung ,sa vad cum fac.


                        Pusai stiker azi dimineata...da il pusai de ma duru capu
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • sper sa va placa http://www.loganclub.ro/forum/my_sry...61434&posted=1

                          Comment


                          • nu va suparati ca va intreb...dar la intalniri mai vine cineva???
                            id messenger:merlan.alexandru

                            Comment


                            • Pai este vara si mergem mai mult la gratare,ca doar de asta e criza, nu?

                              Comment


                              • luci am schimbat folia la vitezometru si turometru e alba acum
                                id messenger:merlan.alexandru

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google