Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • numaram bani, facem copii si umblam vagabonti
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • bune toate...

      Comment


      • foarte bune pe prafu asta
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • Maine vin in oras la revizia de 40000

          Comment


          • Salut la toata lumea!
            Baieti cam cu cat se mai vand cauciucurile in targ?,ma refer la cele de iarna.As cumpara doar 2 sa pun pe fata.

            Comment


            • nu stiu exact...,dar ar trebui sa mai cauti si altundeva,in targ ori gasesti,ori nu gasesti...!

              Comment


              • Originally posted by IonutUSJ View Post
                Salut la toata lumea!
                Baieti cam cu cat se mai vand cauciucurile in targ?,ma refer la cele de iarna.As cumpara doar 2 sa pun pe fata.
                Sunt cam 140-150 lei perechea, iar unele sunt in stare foarte buna, aproape noi.

                Comment


                • trebuie sa-mi iau si eu doua,macar,ca la ce iarna anunta astia...!

                  Comment


                  • stati ma linistiti , eu unul nu am schimbat niciodata cauciucurile in functie de sezon , dar fiecare e cu parerea lui si in functie de stilul si experienta in condus , eu am mixte cu uzura 20% dar nu ma sperii. Abia astept iarna sa ma dau putin cu fr de mana.( dansez cu ea )
                    sigpicTransport marfa !

                    Comment


                    • stai in oras,de-aia nu te stresezi...!ce dansuri faceti,ceva vals...?

                      Comment


                      • Cu mixte iarna e alta treaba, nu sunt asa de bune ca cele speciale de iarna dar nici nu e acelasi lucru ca si cand ai merge cu cele de vara. Cu cauciucuri de vara pe gheata, zapada, polei nu mergi... te tarasti(asta daca reusesti sa pleci de pe loc) sa nu mai vorbim de manevrabilitate, franare etc.

                        Comment


                        • am facut o iarna cu,cauciucurile ei,alea montana,rulate vreo 45 000km,erau cam sterse,dar greu de tot...!

                          Comment


                          • fac diferenta cela de iarna, sincer va spun, am probat ca nici eu nu am crezut si am avut cauciucuri barum noi noute si am pus unele de iarna de proba si am vazut diferenta, acum m-am echipat cu good&year de iarna, sper sa nu ma lase la greu....
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • Pai la ce iarna se anunta as incalta-o macar cu 2.Poate luna viitoare vin sa cumpar 2 cauciucuri si apoi daca sunteti de acord sa ne si intalnim(poate corup mai multi membri sa vina cu mine).

                              Comment


                              • ai face minunat sa vii sa cumperi de aici si va asteptam cu mare drag la intalnire
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google