Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma ajuta si pe mine cineva cu o mica problema:unde gasesc un scaun sofer cu reglaj pe inaltime...!

    Comment


    • danut suna-ma urgent

      Comment


      • la piese auto gasesti asa ceva
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • Am vazut pe topicul cu masina lui Iuli ca este un logan de 1.4 care bate 1.6 16V, cine e si ce modificari are?

          Comment


          • Nu exista in Tg-Jiu/Gorj asa ceva... din cate stiu eu. Grutz parca a zis ca si-a luat-o SRY de la un 1.4, el poate te lamureste desi eu personal nu cred.

            Comment


            • De asta sunt si eu mirat ..........

              Comment


              • eu am fost acolo si s-a vazut ce poate si un 1.4, deci nimeni nu poate sa stie mai bine ca mine si SRY`u
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • Pai da-ne si noua mai multe detalii... ca doar n-or fi secrete de stat: cine era, ce modificari avea, cu cine a facut liniuta daca a facut etc.

                  Comment


                  • e un logan stoc nu are nimic pe el, e ambiance ,dar este coxat de cand a iesit pe poarta fabrici,e singuru logan de 1.4 mpi care ma bate si pe mn si sa mentionam are acelasi ulei in fabrica si are in jur de 43.000 km cu el,masina e pe taxi,incerc sa ma dau si eu in seara asta cu el,( soferu e pilot de curse are Cupe de la VTM)SI liniute au facut SRY cu loganu de 1.4mpi

                    Comment


                    • Si a facut 1.6 16v?

                      Comment


                      • asa am auzit pe sry si pe iuly, ca iar fi dat aproape o jumatate de masina,SRY a recunoscut ca nu a avut ce sa ii faca...vreau sa ma dau si eu asta seara cu el, sa vad cate masini imi da...

                        Comment


                        • Asteptam pe SRY sa ne lamureasca cum a fost... chiar sunt curios .

                          Comment


                          • Originally posted by grutzz View Post
                            ( soferu e pilot de curse are Cupe de la VTM)
                            Cum il cheama si unde s-a dat la VTM sau Coasta

                            Comment


                            • Parpaneata Dumitru logan 1.4 mpi tg-jiu la straja sa dat http://www.acr.ro/cnak/2010/Straja20...%20amatori.xls
                              Last edited by grutzz; 4 November 2010, 17:17.

                              Comment


                              • Nu prea vad ca bate 1.6 16V fiindca la Straja si-a luat de la un pilot tot cu logan (1.6 8v) nu mai putin de 4 secunde pe km ceea ce e enorm.
                                Nu cunosc traseul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google