Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iesiti putin pe balcon ca sunteti prea incinsi si ies scantei

    Coco cum e loganul pe langa kadett-ul pe care ai mers la Ranca

    Comment


    • am sa iti fac placerea ,dar sa ma ierte toti prieteni dar orice prost da in masina pe linie dreapta soferia se vede pe viraje ......rinca

      Comment


      • De acord cu ce zice coco (mai putin cuv prost) virajele sunt cele care fac diferenta cel mai bine.

        Comment


        • alex la stabilitate e fff slab loganul

          Comment


          • vedem daca toti stiu asta...ca pe forum totii stiu, mai trebuia sa zica si GBI ca ma batut ca BLM si ala tot asa sa laudat, iuli la fel, tu la fel, toti mau facut vere ce naiba...

            Comment


            • E varza nu foarte slab pleaca foarte usor face foarte mult balans, are un comportament imprevizibil de multe ori, etc......

              Comment


              • uite ce propun ,mergem la rinca si ne dam facem plecarea la un minut si vede alex timpi la sosire

                Comment


                • e masina de familie si punct la 75cp ce vreti sa aveti???aerodinamica varza suspensie varza..etc

                  tata pe forum va laudarati de liniute nu urcari ok???
                  Last edited by grutzz; 7 November 2010, 23:12. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • De acord start ca la coasta insa nu prea am gume de asa ceva si roata de pe dreapta spate e prinsa in 3 prezoane

                    Tu cam ce timp estimezi ca poti scoate cu loganul pe ranca?


                    Originally posted by alex86 View Post

                    SRY eu nu prea sunt liniutar imi plac mai mult virajele

                    @Grutzz eu nu prea sunt liniutar am mentionat si mai sus
                    Last edited by alex86; 7 November 2010, 23:17.

                    Comment


                    • Eu nu inteleg ce va ofticati atat, de parca ati fi facut pe bani.

                      Comment


                      • alex nu deschisai subiectu despre tine....tu ai masina de 105cp, nu ca mine de 75cp

                        Comment


                        • Am inteles man ca nu te referi la mine.
                          Nepotu123 il intelg putin asa am patit si eu cu unu cu un golf 4 1.6 16V care s-a laudat ca mi-a dat-o rau. Cand a sunat un prieten si mi-a zis cum se lauda innebunisem in pat, nu puteam sa dorm si nici nu aveam numarul respectivului sa o mai dam chiar atunci.

                          Comment


                          • cand va dati anuntati-ma si pe mine ca vreau sa va vad si eu in actiune...!

                            Comment


                            • atunci e bine alex,pentru ca ma intelegi, daca ai fost si tu in locul meu

                              maine seara la ora 21:00 la mine in fata blocului
                              Last edited by grutzz; 8 November 2010, 00:22. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • grutz te rog frumos sa pui linku de pe forum in care m-am laudat ca te-am facut si apoi mai vorbim, si mai usor cu inventiile ca ne certam
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google