Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce poze ba,ca s-a suparat dupa ce a pierdut un capac de la o janta si nu i-a mai ars lui de poze...!

    Comment


    • facem facem....)

      Comment


      • in sfirsit am luat o masina pentru vtm pe care sa o fac pe placu meu.....

        Comment


        • eee naiba???bagam maine poze cu ea

          Comment


          • coco,sa mor de nu tu ne bagi vtm-ul in sange la toti...

            Comment


            • pai pe bujorascu,ii dadui un pic pe curbe la BHL.......

              Comment


              • are motor de 1,6,16v si vreo 100 si ceva de cai.......

                Comment


                • asteptam sa fie gata ... o trantim jos colegu?
                  Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                  Comment


                  • iulica tu crezi ca asta e logan???e deja lasata jos de fabrica....

                    Comment


                    • orice lasat jos de fabrica se mai poate lasa,loganu nu vine lasat ca-i masina de familie si facut pt.hartoapele Romaniei

                      Comment


                      • orice se poate lasa jos...orice masina de serie.dar tu grutzi daca esti mic si nu stii nimic mai bine ai tacea...
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • ba iulica,asta va avea roll bar,si tot ce este nevoie,si tu vei fi creieru vere,,,,,,,si asa mai cresc in grupa si eu si ma dau cu alti mai smecheri si mai buni.....

                          Comment


                          • ti.am zis eu tie bhat tata,daca nu aveai NEVASTA ca vioara sa iti faca mofturile,te dadeai la VTM cu adidasii eu ti.am zis...daca nu iti dadea masina Nevastata,iti imprumutam eu adidasi mei marca ADIDAS(ai vazut ce anvelope au...

                            Comment


                            • auzi mai pispirica.....olimpia tie ce iti da ma???????

                              auzi mai pispirica....sa te chiss in freza....olimpia ce iti da tie mai.......
                              Last edited by coco_vtm; 14 April 2011, 23:33. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • nimicce noroc ai u....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google