Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu merg oriunde , hai cu lista pentru gratar !!!!! Poate si cu propuneri de locatie noua
    1. Bia
    2. Nic xgp-u
    3. Bullet88
    4. ..........
    5. ..........
    Last edited by mary.bia66; 12 April 2011, 18:19.
    sigpicTransport marfa !

    Comment


    • eu propun sa ne vedem simbata sau duminica sus la dobrita,este aer curat,liniste,si nu e politie,si cel mai tare lucru e ca ne si putem da pe urcare in liniste

      ar fi ceva super sa mergem acolo,am si incinge putin masinile si am face si un gratar
      Last edited by coco_vtm; 12 April 2011, 19:13. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Tot la rally tie gandul ...
        In gasca mie frica sa nu facem prostii si sa iasa nasol , in loc sa ne distram sa nu indreptam la table .
        Interesanta propunere .
        sigpicTransport marfa !

        Comment


        • el tot LA VTM se gandeste

          Comment


          • Buei coco,merge si la ursati mai o frana de mana pe verdeata,ca acum ai saltato si nu mai e problema ca atingi,oricum majoritatea au suspensiile stock,deci ce ziceti de propunerea mea?:>
            Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

            Comment


            • mergem unde vreti voi, si daca esti cu capu pe umeri si ai incredere in tine ca sofer nu ai de ce sa indrepti la table
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • Iuli cu capul pe umeri suntem toti , ai uitat ca era sa o pui la Sadu ?
                Despre anturaj era vorba si despre cum se dau unii mari piloti, aduceti-va aminte cum era sa o puna si Grutzz,, in parcare , adrenalina frate !!!!!!!!!!
                sigpicTransport marfa !

                Comment


                • cat de cu capu pe umeri ai fi......fieru e fier si daca e sa-ti scape iti scapa cat de pilot esti tu
                  id messenger:merlan.alexandru

                  Comment


                  • Vorba unui bun pilot: "strada e periculoasa asa ca daca vrem vtm, raliu si altele sa mergem acolo unde e organizat"......

                    Comment


                    • care parcare???

                      Comment


                      • va facurati toti baieti cuminti...!?grutz a scapat masina la interex pt.ca s-a prea intins,era si pe griblura si mai avea si cauciucuri "foarte bune" si daca e sa ti se intample ti se intampla si la cel mai organizat concurs...!

                        Comment


                        • Pai eu tocmai asta am zis ca daca se intampla se intampla pe un drum unde nu vin alte masini si etc. Nu zic ca eu sunt cuminte ........

                          Comment


                          • ce mi s-a intamplat mie la sadu nu era vorba despre asta bia,nu era vorba de concursuri. am dat in radar si i se putea intampla oricui...noi vorbim de cat de mult poti sa inchingi masina pe un traseu in coasta si curbe ac de par. astazi am facut o mica demonstratie cu danut spre sanatoriul de la dobrita.
                            Attached Files
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • doar atat?? poze pe viraje nu a.ti facut???

                              Comment


                              • lasa ca iti facem tie poze dupa ce te dai cu ea
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google