Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by coco_vtm View Post
    ba iulica,asta va avea roll bar,si tot ce este nevoie,si tu vei fi creieru vere,,,,,,,si asa mai cresc in grupa si eu si ma dau cu alti mai smecheri si mai buni.....
    Hai ca suna bine merci de atac (sa sti ca eu nu am facut cum ai fi facut tu daca mai fi batut la Bucovat din contra eu te-am felicitat), se pare ca ai ramas acelasi om....... sa sti ca nu e frumos, dar daca tu asa gandesti treaba ta.
    Bafta la pregatitul noului bolid

    Comment


    • Deci pot sa spun ca masinuta asta a lu coco,e racheta pe roti!Trage super masinuta,imi place la nebunie
      Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

      Comment


      • mai alex esti copil.....jur....eu mam referit la cu totul altceva,era vorba ca in primul rind cresc la grupa,in al doilea rind este mult mai puternica si trebuie sa ma dau mai mult cu ea ptr a o stapinii,si in al treilea rind eu nu ma duc la vtm ptr a ma bate cu tine. aduti aminte ca eu am cava curse pina sa apari tu,diplome,medalii,cupe,si eu te-am felicita si inca primul,nu dupa citeva zile dupa cursa.....si nu stiu de ce ai inpresia ca te atac/??????nu ai datorii la mine....nu mi-ai luat femeia.....si nu te-ai dat pe banii mei. eu nu am nimic cu nimeni dar acum cu faza asta chiar imi dovedisi ca esti copil sau ca esti sub aburii gloriei si nu realizezi unele lucruri,sau poate sunt aere de la unele persoane de care zici ca le cunosti si esti prieten.....oare daca nu erai tu nu imi luam masina asta??????oare daca nu erai tu nu ma mai dadeam la vtm bucovat??????oare daca nu erai tu ma lasam de sportul asta?????sa sti ca si daca nu ma felicitai tu ,eu eram oricum mindru si multumit de mine si de masina caci eu nu am investit nici un leu in ea ptr vtm comparativ cu tine.....masina a fost stoc,fara ulei,doar 2,5l in ea,fara cauciucuri,benzina normala,si suspensie made polidisc uli.nu vreau sa te jignesc,dar revizuieti gindirea si comportamentul ca imi pri cam increzut in unele faze,ptr a nu ;;te mai ataca '''eu ,asa cum zici tu,nu am sa mai postez pe logan club,nu am sa mai discut cu tine....ma intreb daca era sa fi avut tu norocul sa ai un evo 9 ,oare eu imi vindeam apartamentul sau casa sa imi iau si eu un evo10 sa ma bat cu tine?????sau chiar esti un smecher frate si incerc sa stau si eu pe linga tine sa prind cite ceva.......si eu nu imi dau seama. alex te rog intii gindeste inainte de a aduce niste acuze si realizeaza vorbele scoase din gura

        Comment


        • ma abtin de la comentariile voastre
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • La ce persoane te referi si ce aere?
            Eu nu m-am dat nici cand smecher, iar daca am investit numai eu stiu cum am facut rost de bani si cred ca am mers pe masura investitiei, 2 la mana eu nu am nici o rivalitate cu tine. Te respect pentru ceea ce faci si iti doresc bafta.
            Eu am zis asta fiindca tu injectat de x si y ai tot dat in mine cu anumite cuvinte sau nu iti aduci aminte ce ai zis inainte de VTM Bucovat.
            Hai sa incheiem noi discutia asta aici ca nu isi are rostul.

            Comment


            • Ce tot aveti mah de impartit,ma minunez ce vad acia de cand nu am mai intrat.
              Stati mah linistiti,ce va tot atatacati,nu stii cand ai nevoie de unul din club,se intalneste munte cu munte da om cu om.

              Comment


              • Originally posted by alex86 View Post
                La ce persoane te referi si ce aere?
                Eu nu m-am dat nici cand smecher, iar daca am investit numai eu stiu cum am facut rost de bani si cred ca am mers pe masura investitiei, 2 la mana eu nu am nici o rivalitate cu tine. Te respect pentru ceea ce faci si iti doresc bafta.
                Eu am zis asta fiindca tu injectat de x si y ai tot dat in mine cu anumite cuvinte sau nu iti aduci aminte ce ai zis inainte de VTM Bucovat.
                Hai sa incheiem noi discutia asta aici ca nu isi are rostul.
                el doar asta stie sa bage HAREE intre oameni....pe mine ma amenita cu bataia ,ca imi inchide mie gura,o mai lua si pe a batrana (maicamea) la injuraturi cultura de 33 sau cati ani are.....

                Comment


                • Sa nu va luati la bataie.De ce vreti sa dati dovada cu cearta asta??

                  Comment


                  • scuzati-ma ca va spun, cu riscu de a-mi lua avertisment, dar sunteti niste prosti daca va mai certati.spalati-va hainele in privat nu in public. forumul asta e destinat discutiilor calme si de interes personal.
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • asa asa iulica mustra-i ca sa nu se mai certe!!!!!doar suntem in post.......
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • ce praguri sa imi pun pe masina...???
                        Attached Files

                        Comment


                        • Puneti ceva anume ce da bine pe masina,si ce nu mai are nimeni;)
                          Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                          Comment


                          • daca tu gasesti ceva ce nu are nimeni esti tare,grutz alea de pe loganul alb nu sunt cum le are beo...!?,eu as pune modelul de la zender,merg cu barile tale,dar nu stiu unde le mai gasesti...

                            Comment


                            • danut daca ai imaginatie faci ceva ce nu are nimeni. iti trebuie doar multa imaginatie.
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • iulyancosty te-am salutat ieri de zor
                                Eram intr-un ford alb.
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google