Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by grutzz View Post
    nu ai cu ce sa ramai dator colegu,ne bucuram ca ai ajuns bine acasa...;)

    cine vrea maciuli de sandero noi noute 30 de ron bucata,si cele de prestige cu piele 50 de ron ,oferta este valabila pana deseara,plec la pitesti maine si mi le da un prieten,si maine seara vi le aduc...care sunt interesati sunati la nr:0768140056
    pozele ,cu maciulia de sandero...si casetofonu cu stik 2 mil 500...lei vechi..
    Attached Files

    Comment


    • gata noi acum ne pregatim de plecare...intalnire placuta colegi maine la dragoieni sa mancati un mititel si pt noi...:d

      Comment


      • Originally posted by vdmihai View Post
        Sunt de la turturel?
        Nu mihai, le-am luat de la Sharky... Mi-a sectionat o banda de 12 leduri in 4 a cate 3 leduri fiecare. Se vad super frumos in masina

        Comment


        • casetofonul sa vandut au ramas nucile de la schimbator de piele 50 de ron,si 30 de ron de sandero...

          Comment


          • Grutz, maciulia de sandero are capu argintiu?

            Comment


            • da are capu argintiu,cea de sandero
              e maciulia din poza,si a din piele nu am poze cu ea....

              Comment


              • Sa-mi pastrezi si mie una te rog, ca zilele astea o iau

                Comment


                • saptamana viitoare dau comanda,trebuie sa dau comanda de 4 maciulii sandero si 1 de piele...cand vorbesc cu baiatu sa mi le trimita, mai pun o miciulie in plus pentru tine....

                  Comment


                  • Perfect.. Sa nu ma uiti te rog

                    Comment


                    • Cand primesti maciuliile ma anunti si pe mine la nr asta: 0767 664 501

                      Comment


                      • grutz esti bun, ai inceput sa faci afaceri cu maciulii, din putin se ridica omu
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • Prima poza as alege eu !
                          sigpicTransport marfa !

                          Comment


                          • multumesc bia pentru parerea ta,mai astept pareri de la alti colegi,ca nu vreau sa dau banii degeaba,mie unu imi plac toate daca as putea sa pun cate una pe fiecare zi pe masina)

                            Comment


                            • cauta una care sa faca in limita bunului simt la sunet,ca la cum sunt capetele de creta cam peste tot...!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google