Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu ce sa zic.... de mic nu mi-au placut masinile in 2 usi. mi se par prea incomode..... pana si "matizul" are 4 usi.....dar ma rog e alegerea ta. gandeste de 5 ori si alege o data nu odata....)
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • eu pot sa mai iau doua persoane////

      Comment


      • Defapt 1 persoana;),ca una e sigura!
        Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

        Comment


        • Drum bun celor care vin la VTM Bucovat.......

          Comment


          • Multumim la fel alex,si numai bafta sa aveti participantii la vtm.App,am observat ca mai e un logan inscris la vtm de la noi din tg-jiu,stiti cumva cine este?Un baiat Dumitru:-??
            Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

            Comment


            • Dumitru e coco...

              Comment


              • aaaa,si mai e un logan:-??
                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                Comment


                • gata,am terminato masina,tin sa multumesc lui uli ptr tot ajutorul dat,toata masina la cum arata este datorata lui uli,multumesc mult,multumesc si lui grut ptr scaun si el a fost de cuvint,multumesc baietii

                  Comment


                  • urez bafta tuturor participantilor din lc tg-jiu si sa se intoarca cu medalii la gorj)!
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • nu ai pentru ce koko,am promis,si asa am facut,mergem pana la capat totii...

                      Comment


                      • Multumim Luci........

                        Comment


                        • am promis si am facut...avem incredere in voi...apreciez faptu ca aveti curaj sa va dati si nu sunteti de vorbe multe...bafta
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • Mult noroc si din partea mea si sa veniti cu medalii acasa

                            Comment


                            • dimineata la ora 6 cei care mergeti la vtm va astept in parkare la kaufland

                              Comment


                              • eu vin la 6:01.ai ceva in potriva
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google