Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu as vrea sa vad la start si masinile care faceau liniute..........

    Comment


    • bati apropo la mine???niciodata nu stii ce iti rezerva viitorul
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • cand e bucovatu?
        id messenger:merlan.alexandru

        Comment


        • @iuly nu bat la tine bat la cei care faceau liniute. La toti.

          @bullet 88 data evenimentului e 10 aprilie

          Comment


          • adica si eu

            Comment


            • Deci,care veniti pana la urma la vtm,specificati participanti si galerie?Ma inscriu Nic GJ-92-N D M galerie (coajea) restu....?
              Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

              Comment


              • Gj 91 gim.....prezent....

                Comment


                • Eu fac eforturi sa ma dau insa nu e nimic sigur .....

                  Comment


                  • Pai suspensie am vazut ca ai alex,cauciucuri ce iti trebuie?
                    Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                    Comment


                    • Mai sunt multe si toate costa........ nimeni nu stie ce sacrificii am facut eu sa incerc sa ma dau........

                      Comment


                      • uly prezent si el la eveniment...
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • eu ma dau cu leopordina balanut a mea stoc ,asa cum e,cu suspensia actuala,cauciucuri de iarna,asta e ,cum pot si eu,multumesc uli si nicu ptr ajutorul oferit,multumesc

                          Comment


                          • oficial va anunt ca ma dau,adica voi participa,in comparatie cu altii...eu am curajul de a confirma acest lucru.

                            si era sa uiti,se stiu ei care.....sa nu uitati sa va luati seminte caci aia fac cei care sunt injectori,,,,,maninca seminte pe margine////////
                            Last edited by coco_vtm; 30 March 2011, 20:02. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Stiu ca faci referire la mine si sincer sunt dezamagit de gandirea ta.

                              Comment


                              • lol.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google