Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu vreau sa vin cu ea pe platforma...

    Comment


    • pai nu vi cu ea pe platforma o sa vi pe roti stai linistit

      Comment


      • eu unu fac tot posibilul ptr a ma da,as vrea din toata inima sa te dai si tu alex ,am fi singuri din club,ar vedea toata lumea ca exista l ogan club tg jiu si sunt si rai,trebuie sa ne ajutam si nu e rusinos sa fim si ajutati de colegii din club cum pot ei,daca vor si daca au placere.eu atit am de spus,acum vom vedea colegialitatea sau invidia clubului. va multumesc din suflet

        Comment


        • Eu daca vin va fac galerie , puteti conta pe asta
          sigpicTransport marfa !

          Comment


          • la galerie prezent si eu...

            Comment


            • Eu inca fac eforturi sa fiu prezent la start

              Comment


              • eu va ajut cu ce pot...promit
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • uly ca de obicei esti primul din club care intinzi oricui o mina de ajutor,multumesc,acelasi lucru ar fi frumos sa fie si din partea celorlanti loganisti

                  o roata,un cric,o bujie......orice e bine venit orice ajutor,si 10 lei e bine venit...dar cred ca vor fi numai niste promisiuni.....vreau sa ma insel .....dar la cite o faza ca asta toti ne retragem ,dar infine ,dupa vtm sper ca veti fi mindri de noi,mindri ca sunteti in club cu noi ,.....ca suntem prietenii
                  Last edited by coco_vtm; 26 March 2011, 15:04. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • ee naiba,ca vedem BHL pe clasament???,daca nu vad GIM.ul tot degeaba...

                    Comment


                    • Nu e asa mai grut trebuie sa fi mandru ca e si bhl daca iti e prieten.....

                      Comment


                      • pai deaia si vin sa il vad,ca daca nu m.ar interesa nu as fi facut atatia km....

                        Comment


                        • Pai tu ai zis ca degeaba daca nu e GIM... Hai si tu sa te dai...

                          Comment


                          • 1 la mana nu dau 130 ron pentru a plati intrarea
                            2 la mana nu ma scot bani pe putin 2 mil de benzina
                            3 la mana nu am chef sa ma apuc de ea sa dau tun de bas si toate prostiile din masina (jos)
                            4 la mana nu am cauciucuri,sunt putrede de 6 ani,dau in frane ramane mai mult de jumatate din cauciuc pe asfalt
                            5 la mana trebuie sa schimb si uleiu,etc..
                            DECI NU SUNT BANII.....

                            Comment


                            • Se intelege grutz .......... eu stiu cum e sa nu poti face rost de bani sa te dai........ si ce sacrificii trebuie facute pentru a te afla la start....
                              Last edited by alex86; 27 March 2011, 21:15.

                              Comment


                              • Pentru baietii care se dau la vtm-u,e probabil 90%sa fiu prezent,si daca poat sa ajut cu ceva,diferite chestii,ajut cu placere....si mai ales sa il duc pe coco la bucovat:>...ce zici coco,te incurci?)
                                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google