Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu grutt m-am dat de multe ori si tot de atitea ori lam batut,e un copil mic si nu intelege multe lucruri asta e......nu ma laud cu masina mea dar am o lita maricica cu cei batuti

    Comment


    • Si ne spui si noua asa.. macar cateva masini din lista aia?

      Comment


      • pai grutt,uli,sri,vjl,

        plus masinile de la vtm straja unde erau si doua loganuri de cupa..........
        Last edited by coco_vtm; 7 November 2010, 21:07. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • recunosc ca m-a batut dar asta, si nu mi-e rusine
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • Cat ti-a dat iuly? Aveai jentile de 17?

            Comment


            • ) ba coco ne intindem.... de cate ori mai batut tu ma???de ce sa zic ca mai batut da nu tot timpu, asa ca si eu ti-am dat botu masini de cateva ori

              Comment


              • Coco la Ranca care a fost cel mai bun timp al tau cand te-ai dat la VTM?

                Comment


                • ba fratilor bagati-va mintile in cap.. coco?cu 3 te iau grav de tot asa ca numai vb frate si tu ca iuly cu turbo electric si dupaia incepe cu, chiuluase incepe sa dea in partea de performanta(tuning)

                  Comment


                  • s-au incins spiritele

                    Comment


                    • PROVOCARE
                      GJ XX GIM & GJ XX ULY
                      GJ XX GIM & B XX BHL
                      cine nu se prezinta pe la ora 21:00 in fata blocului la mine, se numeste LASITATE si sa numai vorbeasca ce nu trebuie

                      Comment


                      • Ce nervos esti GRUTZzzzzzzz

                        SRY eu nu prea sunt liniutar imi plac mai mult virajele
                        Last edited by alex86; 7 November 2010, 22:56.

                        Comment


                        • 4,01 cea mai buna urcare a mea cu opel kadet de 1400 cmc,iar tu grutt ai putin respect si recunoaste ca inafara de liniute nu mai sti sa mergi cu masina decit dupa piine,date tata pe un traseu ca rinca sau defileul jiului si dupa aia mai vb

                          Comment


                          • pai cand ii vezi asa, te apuca dracii, nu am masina acum in oras ,ca acum ma dadeam cu ei,si iuly asta nustiu ce vorbeste el de asa ceva, de atatea ori m-am dat cu el si nu am avut ce fuma din el, da vedem maine seara,,, maine sper ca o sa recunoasca

                            Comment


                            • cind ai avea curajul sa te dai la un vtm cu un logan simplu ca al meu unde in grupa sa ai 2 loganuri de cupa,golf4,opel tigra,suzuki,g;lf2,3,si alte masini tot de 1400 dar pregatite cu suspensie slicuri etc si sa iei locul 2 atunci eu imi cer scuze tata,deci noapte buna iti urez

                              Comment


                              • nu tata 400 m, 1 2 si 3 blana pana plafoneaza, vedem care bate ca pe forum zmeii toti a-ti batut, rupeti, iuli la fel 1 2 si 3 (treapta) imi da fum, maine seara si vedem rezultatu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google