Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da il facus p iuly frumos....

    Comment


    • ba tata gim-ul nu moare asa usor..

      Comment


      • Mai are rost sa zic ceva????Baietii care au fost acolo au vazut tot!.....Pilotilor;):P.Bine GIM-ule!
        Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

        Comment


        • ba tata, sa nu fim rai, dar de BHL, nu aveam ce discuta, ca la plecare nu aveam ce sa ii fac, le are frate

          Comment


          • Le are le are.Da nu am asteptam nici eu sa il bati.Coco,cred ca din cauza cartofilor))))))
            Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

            Comment


            • hopa ba fratilor da ce e cu linistea asta ??? numai sariti in sus ??? ca mi-ati scos fitele din cap??ca se duce loganelu meu usor usor la vale???vedeti ca eu nu ma laud ca nustiu ce si nustiu cum,atunci nu vorbeam prosti ca va leg tobele de dupa gat, asa ca sa ma aflu in treaba ..stiam ce masina imi papa bani..:P.

              Comment


              • recunosc ca m-ai batut dar pe udeala cine e campion? a ta fuge recunosc. am mers cu ea si am vazut. pe plecare iti luam un bot si apoi deja ma luai. ai vazut ce mult conteaza greutatile?
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • frumos l-ai facut gimule no comm

                  @nicule nu te mai agita tu ca sprite...l-a facut bun,frumos cum vrei tu sa o iei sus jos....permisu de la librarie...logan de la lazar... etc....gata ca se lasa cu dungi pe nick si pe u te doare in ....
                  nicusoare noi avem macar logan si mai vrem sa ne intalnim sa putem intra pe forum,etc
                  asa ca gata

                  Comment


                  • Conteaza daca am logan sau nu?Tot dacie e si loganu.Ma agit ca stiti foarte bine cum faceati si voi cand l'ati pus in c.r pe grut;).Asea ca,degeaba cauti motive cu permise,stai calm,ca acum vine si permisu,si loganu,vine un mcv-u 1.6 16v.Asea ca schhht,daca nu sti;)
                    Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                    Comment


                    • nicule stai linistit ca eu nu ma oftic...am recunoscut de fiecare data
                      asta e l-a facut..unu pe ud altu pe uscat...pana vine loganu sttt tu

                      Comment


                      • ba baieti terminati-va cu cearta asta. nu mai face-ti arogante aici, sau voi vreti sa face-ti mai multe posturi. noi am comentat ca grutzzy a luat bataie si tot el sarea in sus. noi cand am luat-o am tacut si nu am mai urlat, ne-am vazut fiecare de treaba noastra, am plecat capu jos dar pe udeala tot eu raman campion. nicule tu nu mai comenta ca vorba lor nici nu ai permis,nu stiu sa fi facut vreo liniuta vreodata, sa te vezi in actiune. sunt niste comentarii aiurea pe care le faci, sau faza cu mufa de la filtru de aer.
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • iar incepurati fratilor,Iuli felicitari pt.comportamentul tau de aseara,fara prea multe ridicari de voce,chiar daca ai pierdut...!grutz sunt curios sa vad ce faci cu diesel de 65si70 de cai...?

                          Comment


                          • Tu ce crezi ca face? Neremapate n-au nicio sansa, am facut eu cu Opel Astra 1.7 dti 75cp stock si ii dadeam o masina o masina si ceva de fiecare data. Cu remapare se mai schimba situatia mai ales la cel de 70 cp.. posibil sa-l faca Dci-ul, la 90-95 cp cat are dupa chip.

                            Comment


                            • Originally posted by danut88 View Post
                              iar incepurati fratilor,Iuli felicitari pt.comportamentul tau de aseara,fara prea multe ridicari de voce,chiar daca ai pierdut...!grutz sunt curios sa vad ce faci cu diesel de 65si70 de cai...?
                              are cineva dci ?? da nu ala de 85 cp
                              ca ala are turbo si ma bate logic.. da alea ma joc cu ele, ca si cu iulica

                              nepotule?? tata mi-a placut de tine ,tu ai stat in banca ta ,chiar daca te-ai dat si cu mine...
                              Last edited by grutzz; 12 November 2010, 16:32. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Toate motorizarile dci au turbo nu doar cel de 85. un 70 care trage in mintile lui bate 1.4 stock

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google