Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare,ce vati mai certat aseara ,nu e frumos,in primul rind vreau sa specific ca cu uly mam dat doar odata,si atunci mia dat o masina la plecare iar spre final ,dupa ce lam prins si depasit ,din bun simt a lasato moale ,nu mai avea ce face,era o masina diferenta. a doua oara nu am luat start eu eram cu a 2 in mers , ma aflam cu sotia in masina ,era curioasa ce am facut ,ea fiind la start a vazut doar ca mia dat uly o masina pe plecare si nu credea ca am recuperat pina la urma si depasit si vruia sa auda comrntarile celor prezenti ea e o inpatimita a vtm-ului si il provoaca pe gim la liniuta luni noaptea la 11

    grut nu vreau sa te superi,suntem vecini dar daca tea facut uly fi barbat si accepta ideea ,nu e sfirsitul lumii,la fel si de provocarea sotiei,oricum o bat si divortez de ea daca o bati......ai grije
    Last edited by coco_vtm; 9 November 2010, 21:05. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • nu-mi vine sa cred ca GIM`u e provocat de o femeie, sunt curios ce se va intampla? oare bagi motiv ca ai lasat-o ca sa nu se desparta coco de ea?
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • bai uly ,gim e vecin si prieten cu mine ,te rog nu face misto de el......

        hai sa pastram un pic de respect,
        Last edited by coco_vtm; 9 November 2010, 21:18. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • scuza-ma coco dar pana la urma asta o sa fac daca se mai umfla mult in pene
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • lasa ba va las pe voi acum dativa voi,eu numai am masina ca sa bata, eu nu am elice sa ii pun si alte prosti voi sunteti zmei de pe oras

            daca era stoc ca a mea ii intorceam tobele dupa gat...doar nu era pentru prima oara,acum eu nu am bani sa bag bani in ea ca sa ma cred zmeu ,am fost tare si eu o data de bateam masini stoc nu umblate pe la ele
            Last edited by grutzz; 9 November 2010, 22:09. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • liniute

              Uly,in locu tau nu m-as simtii asea bine,ca macar daca l-ai fi facut corect mai ziceam.Scoaterea mufelor la filtru de aer,si sti tu ce la benzina,aaa,sa spun k nu ai avut nici roata de rezerva pe masina,nici circ,nici tunu de bas,si cauciucurile d eploaie pe fata?De toata jena liniutele astea buei.Macar nu va mai turnati intre voi,va stiti voi care;)
              Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

              Comment


              • lasai ba nic,zmei zmeilor.....numai pot eu de uly. de 6 ori iam intors tobele, el o data, asa ca mai trebuie sa mai capete experienta....

                Comment


                • Ba,rusine sa va fie,ca am observat ca sunt unii printre voi care habar nu au de unele lucruri,dupa ce ca mai baga hara intre voi,ma refer acum la uly si grut,mai sunteti si fraeri de va certati.Asta e,Scopul scuza mijlocul,nu-i asea uly?)
                  Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                  Comment


                  • gata vere ma facut, ma facut, e partea a 2 ca nu a jucat corect, da e zmeul zemilor acum mi-a dat un tir si e adevarat, dar daca era egal ca mine atunci mai ziceam si eu asa ca gata cu subiectu asta...

                    Comment


                    • A,ok.App,restul din seara aia de ce nu s-au bagat la linii?Cred ca nu e ceea ce cred eu,nepricepere,zic si eu.Va salut pe toti,ca nici nu m-am prezentat.Unii din voi ma mai stiti!
                      Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                      Comment


                      • tata aseara era vorba numai de mine de uly si de bhl restu au venit sa vada.. asa ca ei nu aveau nicio treaba cu ce sa intamplat aseara

                        Comment


                        • in primu rand sa ii raspund lu nic, nu am nicio mufa pe filtru de aer ci doar un filtru sport, benzina baga fiecare de care poate dupa finante, iar ca si roti fiecare se da cu ce are si cu ce crede el ca e mai bine, daca eu vreau sa dau jos tun, roata de rezerva, cric l-am avut si 2 instinctoare si 2 triunghiuri. nimeni nu iti impune sa vi cu masina la fel ca a celuilalt. eu nu ma cert cu grutz dar sa recunoasca ca l-am batut si sunt mai bun. cand m-a batut eu am recunoscut si poate sa confirme si el ( eu am zis ca pe 1 2 3 aveam un bot si pe 400m(treapta a 4 a) el imi dadea jumate de masina). pana data viitoare cand ne vom da eu raman mai bun, daca ma face asta e recunosc dar pe mine si pe ceilalti ne-a ofticat ca nu recunoaste si baga n motive.
                          apropo cu bhl de ce nu te-ai mai dat?iti era frica sa nu te faci mai mult de ras?
                          Last edited by iulyancosty; 10 November 2010, 00:09.
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • Sti foarte bine de ce nu s-a mai dat.Deja incepea sa se imputa treaba cu garda.Si in legatura cu o chestie,ai dreptate cu facutu,si nimeni nu a zis nimic,fapta in sine a deranjat ca s-a facut atata caz pe tema asta,si ca s-au bagat unii care nu au nici o treaba cu chestia asta,si multe hare.Nu aveti de ce sa fiti suparati.Nici grut nu e suparat,doar de faza propriu zisa ca l-ai facut!Ne auzim pe uscat,altfel va sta treaba.Facem si niste pariuri daca tot,sa nu facem moca!
                            Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                            Comment


                            • nic nu te baga tu ca musca pe... lasai in p;;;; mea in pace ca pana la urma daca nu termina odata ii dau cap in cap pe amandoi
                              s-au dat l-a facut iuly si gata pana la primavara cand o fii asfaltul uscat sanatate...
                              bolovani daca aveam masina ma dadeam cu seatul..dar stiti bine ca am fost cu masina lu iuluy asa ca lasati harfele...

                              permise de librarie si de mers la paine au toti
                              alex apuca-te si sterge posturi pls
                              si grutz sa se dea si pe ud cu nevasta lu coco ca il bate si ea daca o invata coco mersul
                              acum nu se mai da...scuzati am ajuns sa ne certam pe ce pe niste coji si multa prostie

                              Comment


                              • Ba oricum nu se dadea ala la seat;).Bv sunteti niste piloti!
                                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google