Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sry-ule filmulete nema?)
    id messenger:merlan.alexandru

    Comment


    • decat asta merge

      Comment


      • ce sa ii pregatesc vere masina ?? daca a fost carosabilu ud si cauciucurile opinca .Si iuli eu nu te-am batut de 6 ori in seara aia tata,a fost in mai multe seri,daca era vorba asa aseara ma bateai si de 20 de ori pentru ca nu aveam cu ce sa plec de pe loc daca 1 si 2 nu pleca de pe loc o sa vorbim pe uscat da vad ca nu te tine pe uscat ,si eu cand te-am batut nu am facut haz de necaz ba il batui pe uly,e la tine nu e asa,mai batut o data ca nu aveam cu ce pleca de pe loc si gata stie tot orasu nu e nimica o sa vina vreme frumoasa si atunci vedem...

        si sry nu tine vere cu el spune ce a facut pe uscat cand m-am dat cu el?? pe centura si masina aveam 10.000 de km de cand a fost la proprietar,si cand ne-am dat noi tu aveai masina de mult, dar daca tie nu iti mere nici acum kilometrajul,e alta mancare de peste, masina tot 10.000 de km avea si atunci, avea si acum, asa ca las-o mai moale

        da si daca da sfantu sa il bat pe uscat vai de el ,il fac de ras,numai fac eu prostia sa tac din gura sau nustiu ce, la fel ca el fac pe toti ii sun..

        sry=ule tata daca era zmeu asa cum zici tu ca fuge ,si spera ca ma face trebuia sa schimbe rotile de pe fata scu spatele chiar dak erau cauciucurile noi da eram la fel ca ale mele si am si zis ca puneam 500 de mi jos dar el logic ca nu la tinut si inca ceva daca te dadeai si tu cu el asculta k la plecare asa pateai si tu iti dadea pe putin o masina jumate asa ca numai vorbi ce nusti(adica plecarea de pe loc ,cei de la star au vazut ca mie nu imi statea botu masini deloc ba stanga ba dreapta imi tragea si cu 1 si cu 2) asa ca daca era egal cu mine da ziceam si eu ba frate ma batu mar ii fuge masina are cu ce,dar asa nu am de ce sa ma oftic..

        Originally posted by grutzz View Post
        ce sa ii pregatesc vere masina ?? daca a fost carosabilu ud si cauciucurile opinca .Si iuli eu nu te-am batut de 6 ori in seara aia tata,a fost in mai multe seri,daca era vorba asa aseara ma bateai si de 20 de ori pentru ca nu aveam cu ce sa plec de pe loc daca 1 si 2 nu pleca de pe loc o sa vorbim pe uscat da vad ca nu te tine pe uscat ,si eu cand te-am batut nu am facut haz de necaz ba il batui pe uly,e la tine nu e asa,mai batut o data ca nu aveam cu ce pleca de pe loc si gata stie tot orasu nu e nimica o sa vina vreme frumoasa si atunci vedem...

        si sry nu tine vere cu el spune ce a facut pe uscat cand m-am dat cu el?? pe centura si masina aveam 10.000 de km de cand a fost la proprietar,si cand ne-am dat noi tu aveai masina de mult, dar daca tie nu iti mere nici acum kilometrajul,e alta mancare de peste, masina tot 10.000 de km avea si atunci, avea si acum, asa ca las-o mai moale

        da si daca da sfantu sa il bat pe uscat vai de el ,il fac de ras,numai fac eu prostia sa tac din gura sau nustiu ce, la fel ca el fac pe toti ii sun..

        sry=ule tata daca era zmeu asa cum zici tu ca fuge ,si spera ca ma face trebuia sa schimbe rotile de pe fata scu spatele chiar dak erau cauciucurile noi da eram la fel ca ale mele si am si zis ca puneam 500 de mi jos dar el logic ca nu la tinut si inca ceva daca te dadeai si tu cu el asculta k la plecare asa pateai si tu iti dadea pe putin o masina jumate asa ca numai vorbi ce nusti(adica plecarea de pe loc ,cei de la star au vazut ca mie nu imi statea botu masini deloc ba stanga ba dreapta imi tragea si cu 1 si cu 2) asa ca daca era egal cu mine da ziceam si eu ba frate ma batu mar ii fuge masina are cu ce,dar asa nu am de ce sa ma oftic..
        sa ma scuze moderatori scrisai inloc de ca, scrisai K nu vrusai...incer sa numai fac greseli.. multumesc anticipat..
        Last edited by grutzz; 9 November 2010, 16:55. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Ma dar ce va mai certati voi asa rau dintr-o chestie care mie mi se pare aiurea... Stricati prietenia dintr-o aiureala, ca ala a avut cauciucurile asa si celalalt le-a avut altfel... Nu va mai certati fratilor atata.

          Comment


          • gata incheiati subiectul asta si grutz recunoaste ca sunt mai bun,asta e, s-a mai lasat masina si iti promit ca ne dam si pe uscat, dar daca te bat te juri in fata bisericii ca nu mai zici un cuvant de liniuta sau ca bati tu pe nu stiu cine. apropo uite ca te-a batut un logan de 1.4 si nu mai ai cu ce sa te lauzi. eu i-as da foc jur. masina ta aia de fuge cu "treiu" treci acasa si culcate mi-ar fi si rusine sa vorbesc aici dupa o masina jumate
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • ba ma dau si cu tine pe bani si cu iuly daca vreti deseara pe udeala si iti arat ca nici cu kormoram nu imi ia plecarea el si nici tu...intreaba-l pe iuly la cat l-am invatat sa plece sa vezi ...

              esti panmant aveai aseara tensiunea 20 creca dupa ce te-a facut iuly uitate la filmulet sau nu ai curaj
              Last edited by speed_shock; 9 November 2010, 18:37. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Eu zic sa incheiati ca incep sa sterg posturile daca se continua. Pentru asta nu trebuie sa se strice prietenia si sa va jigniti unul pe celalalt.
                Sper ca m-am facut inteles. Merci

                Comment


                • ba tata si vrei sa zici ca tu pleci mai bine decat BHL?? ce draq ba tata daca ai avea mot de 1.4 la fel ca al lui nu ai ce sa ii faci ,,

                  eu vorbi frumos,dar daca el trece masura eu nu ma bag alex,,,,
                  Last edited by grutzz; 9 November 2010, 18:39. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • bolovane citeste mai sus si gandeste-te ce am zis aseara ca am ramas uimit cum a facut coco plecarea de bine...tu stii in cat pleca iuly de l-ai facut pana acum in 4500 + si aseara stii in cat l-am pus 2500 tarane ca nu intelegi de vorba buna de aia iau foc pe tine,nu puea nimeni sa mai vorbeasca aseara de tine te ofticasai tot
                    asta e ultimul post care il mai scriu pe subiectul asta
                    daca mai zice vreunu ceva
                    creca se lasa cu incalecat daca continua

                    alex chiar te rog daca cntinua sa stergi posturile de acum in colo
                    Last edited by speed_shock; 9 November 2010, 18:43. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • m-am uitat la filmulet si stiu cauza de ce ,daca era pe uscat era invers... asa ca nu am de ce sa ma oftic...

                      ba tata tu crezi ca ma incanta posturile ?? parerea u frate...
                      Last edited by grutzz; 9 November 2010, 18:43. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • nu am frati bai linie

                        Comment


                        • tata acum sincer 1.6 16v nu prea au multi asa ca stai pe tuse...

                          stiti cumva, ne obliga legea sa ne cumparam si noi cauciucuri de iarna sau???
                          Last edited by grutzz; 9 November 2010, 19:34. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Daca se voteaza se pare ca da. Eu oricum am

                            Comment


                            • am si eu da la mana a 2 a, asa ca trebuie sa imi achizitionez ceva nou sa ma tina 4 sau 5 ani nu doar o iarna...

                              Comment


                              • grutz te provoc sa ne dam pe uscat ca sa iti scot toate fitele din cap, accepti?
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google