Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GJ-85-SRY View Post
    dute tare iuly ce negru in ceru gurii esti)
    saracu grutz nici pe mess nu mai sta ...nu mai doarme la noapte
    si in final iuly din locul trei ajunsa pe 1 sau 2 sa vedem
    iar zmeul de gruzzz pe number 3
    ce imi place si mie sa ii injectez:d
    poze cu masinile de disputat locul 1
    bine la BHL ii intorsai numarul eu fara sa stie
    Attached Files

    Comment


    • nu conteaza cine e pe locul 1 sau 2, conteaza ca grutz a trecut pe 3 si toate laudarile lui ca loganu lui e tare si nu-l face nimeni sau spulberat,grutzi inclin sa cred ca afirmatia lui danut se adevereste,"gim`u moare incet"

      provocarea a fost intre GJ 61 ULY si GJ 91 GIM
      B 19 BHL si GJ 91 GIM
      Tin sa precizez ca eu m-am dat cu coco de placere si nu ma intereseaza atat de mult clasamentul asta ci ma intereseaza foarte mult ca i-am "intors tobele pe dos" lu grutz.
      Last edited by iulyancosty; 9 November 2010, 01:37.
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • Lasti-l mai nu il mai injectati acum pana nu se vindeca rana. Noapte buna grutzz ca maine ai scoala

        Comment


        • bah eu nu ma mai bag decat putin cu batu printre gard dar il facus iuly rau rau
          uite ce scrie pe cupa de la smiley locul 3 by GJ-91_GIM
          lasa tat dormi linistit ca faci riduri daca te stresezi il faci u intr-o buna zi
          dar pana atunci adevaru e ca ""iti intoarsa tobele pe dos"
          Last edited by speed_shock; 9 November 2010, 01:40.

          Comment


          • Te duci dracu' cu voi !

            Comment


            • grutz daca o mai dati si pe uscat si te face,iti spun sincer ca dai in mare penibilitate,te prea agiti frate,te prea lauzi cu "temelie,fundatie,zid",sau mai stiu eu ce...,il vazusi pe iuli calm si pe problema...,ai dreptate,cauciucurile care le ai tu nu-s de linii,dar oricum a doua oara fu o masina jumate...,oricum stai calm ca nu pierdusi nimic,le ai pe alea sase sau cate zici la palmares...!

              Comment


              • eeeee si sa fii vazut ce erau ca sprite-ul acolo innainte si dupa

                Comment


                • hai ma nu mai ziceti nimic...?

                  Comment


                  • ma bag la somn mai vb si maine
                    danut baga si u id-ul meu

                    Comment


                    • si eu ca vad ca se linistira spiritele,oricum vreau sa te vad si pe tine in actiune...,ma anunti cand ai vreo liniuta(dar sa fie dreapta)...,oricum fu frumos cu exceptia unora...!

                      Comment


                      • ce repede s-au potolit spiritele. grutz acum nu mai are ce sa vorbeasca despre liniute pentru ca a promis si "mucles", ca daca ma mai enerveaza iar ii intorc tobele pe dos, dar acum imi baga benzina ca sa ma mai dau ca eu nu consum benzina de dragu lui ca sa-l bat
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • lasa iuly ca pana ajungi sa ma bati de 6 ori mai aia tata, mai prinde experienta...

                          Comment


                          • gandeste-te ca te bateam aseara de 7 ori si tot aia e, ultima data cand ne-am dat ramane in picioare, asa ca te rog frumos nu mai discuta despre acest subiect. dupa ce iti pregatesti masina mai vii sa vorbim si aia daca accept sa ma dau cu tine si daca ma faci atunci poti sa te umfli iar in pene.pana atunci stai pe locul tau (3)
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • eu asta nu suport,ca si aseara,mai sa ne luam la si cearta pentruce...!

                              Comment


                              • se agitau prea rau...e greu sa pici de pe locul 1 pe 3 dar asta e realitatea
                                grutz sincer acum nu e scuza asfaltul ud...pregateste si tu masina si dativa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google