Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex, daca a facut 1.6 16v nu are cum sa fie stock in vecii vecilor. Are niste modificari majore la motor daca a reusit performanta asta. L-am vazut aseara prin oras, daca n-o fi altul: Logan Ph2 parca Rosu taxi BHL si la volan era un tip de vreo 30 de ani asa. Ar fi interesant sa-l chemati la intalnire care-l cunoasteti, sa vedem si noi masina.

    Comment


    • ba fratilor il stiu destul de bine,nu are nimic la motor,doamne frate,e vecinu meu si stiu tot ce misca la masina aia

      Comment


      • daca zice grutz ca nu are nimic,nu are,grutz da-te cu el si vezi,daca cu sry a facut asa,cu tine trebuie sa- ti ia in fata 1-2masini...,da-te si vezi...!

        Comment


        • grutz numai fii asa sigut ;)
          ai auzit cum ii face motorul peste 3000 r/min...numai vb
          sa zica iuly ca a fost acolo

          Comment


          • ba baieti nu mai vorbiti aiurea ca nimeni nu stie ce are si ce i-a facut. grutz nu mai vorbi ca nu stii nimic, chiar daca e vecinu tau. nu conteaza ce i-a facut dar sparge tot, o sa vina la intalniri dar nu o sa arate nimic
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • Pai atunci sa nu se mai dea stock

              Comment


              • e nebun omu rau
                toata viata a fost pilot si nebun cu,cursele
                avea un oltcit de facea calibra 2.0 gsi cu el,si multe masini smechere
                asa ca grutzi .....

                Comment


                • Alex86 : Gata acum ne lamureste colegul care e proprietarul loganului BHL
                  Last edited by alex86; 7 November 2010, 18:18.

                  Comment


                  • hai coco afumo..cu 2-u

                    Comment


                    • va salut pe toti

                      Comment


                      • Bine ai venit alaturi de noi sper sa ne vedem pe la intalniri

                        Comment


                        • ma bucur foarte mult ca pot sa cunosc mai multi fani logan si poate mai aflu si unele chesti pe care nu le stiu

                          Comment


                          • Man din pacate nu prea sunt bani sa facem experimente iar fara sa incerci nu prea gasesti mare lucru

                            Comment


                            • asa e .ai dreptate

                              alex dar la clubul vostru sunt doar discuti sau faceti si ceva concursuri
                              Last edited by coco_vtm; 7 November 2010, 18:32. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • coco 1.4 turbo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google