Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa grutzz ca daca nu te dai pe jos
    o iei la fuga

    Comment


    • gata pleca caruta de la tara asa ca e pe drum:d

      Comment


      • daca auziti pe cineva , am un set de dvd pt tetiera la vanzare .Super pret !!!
        sigpicTransport marfa !

        Comment


        • Se pare ca iuli l-a batut pe grutzz

          Gata au sosit si rezultatele oficiale:

          1. iuli
          2. Coco
          3. Grutzz
          Last edited by alex86; 9 November 2010, 00:14. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Asteptam participantii sa ne spuna exact ce si cum s-a intamplat

            Comment


            • asta asa e
              mie o masina jumate si lu coco botu masini

              cauciucurile mele opinca si numai pleca de pe loc nici cu 1 nici cu 2

              ii zisai sa dea rotile jos si ii dadeam cauciucurile mele de pe spate sa fie la fel ca mine si puneam 500 de mi jos dar nu il tinu, asta e ma batu o data dar eu de 6 ori

              am gresit si eu ca trebuia sa mentionez, sa nu fie ud jos da asta e

              ULY tata si cand e uscat si ai cauciucuri ca ale mele pun jos si muzica de pe masina

              sa nu crezi ca daca ma batusi o data gata iti luai frica, iti zisai pun muzica la bataie pentru ca pana ajungi unde am fost eu adica de 6 ori adica e scoru 6-1 e uscat jos si roti ca ale mele ma suni si ma dau cu tine oricand

              gata am PROMIS,daca ma bate iuly numai vorbesc despre liniute si o sa ma tin de promisiune, pana ma dau cu iuly pe uscat .. si atunci clarificam treburile
              Last edited by grutzz; 9 November 2010, 00:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Grutzz stiu ca esti nervos si ai o stare ciudata dar asta e. Poate data viitoare.

                Comment


                • cand sti ca l-ai batut de 6 ori la rand, nu aveai ce fuma de pe el si acum numai pleca masina de pe loc imi vine sa ii dau foc

                  Comment


                  • Lasa man linistestete, iar apoi trebuie sa te gandesti unde ai pierdut.

                    Comment


                    • logic cauciucurile,ca asa nu aveam ce fuma din el,eu am cauciucurile originale adik de 6 ani ,cum veni masina de la tara asa o lasai,el dadu tunu statie jos eu le lasai asa ,ca incepusa sa urle ca ce fac le dau jos etc

                      Comment


                      • Gruttz cand te duci la liniuta nu te apuci sa descompletezi masina. Fiecare se da cu ce are si cum vrea. Ce nu sunt de acord e sa te dai stock si sa ai modificari, in rest fiecare se duce cum vrea. Doar o data ati facut? De ce n-ati dat-o de mai multe ori, si de pe loc si din mers, si atunci nu mai contau cauciucurile. Ce nu mi-ai placut ca te-ai laudat ca faci ca dregi... ca n-are cum sa te faca si chestii din astea. Nu se face asa. Te duci, te dai de mai multe ori si atunci se vede, linia de finish vorbeste.

                        Comment


                        • pai m-am laudat pentru ca stiam ca nu aveam ce fuma din el de 6 ori m-am dat cu el pe uscat de atatea ori fum

                          Comment


                          • grutz mucles tata ca iti da si pe uscat
                            unde recuperezi tu pe uscat o masina jumate???
                            clasamentul e asa
                            1 si 2 ramane de disputat
                            3 GJ.91.GIM
                            filmulete nu imi merg puse
                            iti dadu iuly asta seara de iti intoarsa tobele

                            Comment


                            • in primu rand nu m-a batut de 6 ori ci ne-am dat de 2 ori pe centura cu start dat si una pe inapoi cum am plecat noi, iar de 2 ori la rebeca si eu aveam niste jante foarte grele si i-am zis asta dar el nu tine cont. asta seara i-am dat o masina prima data si o masina jumatate a doua oara deci ne-am dat de 2 ori.intre timp masina mea a mai facut si rodaju, pt ca prima data a fost prima mea liniuta si aveam vreo 10 11 mii de km. te-am batut si de azi inainte nu mai ai ce discuta despre liniute si nu mai accept niciun fel de provocare pentru ca ai promis ca nu mai deschizi subiectul daca te bat deci de asta seara te rog frumos sa nu te mai umfli in pene. un sfat iti dau: cand vii la liniute pregateste-ti frate masina, pentru ca motivele astea nu isi au rostu, ca nu am avut cauciucuri sau ca mi-a patinat sau ca a fost ud, tu ai zis ca ne dam asta seara si inainte sa ne dam erai tare agitat ca "hai tata sa ne dam ca eu nu stau pana la 11 ca maine am scoala". Va multumesc la toti pentru participare si puteti sa spuneti mai multe voi, cei care ati fost acolo si ati vazut.
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • dute tare iuly ce negru in ceru gurii esti)
                                saracu grutz nici pe mess nu mai sta ...nu mai doarme la noapte
                                si in final iuly din locul trei ajunsa pe 1 sau 2 sa vedem
                                iar zmeul de gruzzz pe number 3
                                ce imi place si mie sa ii injectez:d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google