Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu am vere masina sa ma dau...asta e numai trage loganelu va las pe voi sa va dati...si la doamne dam prioritate..poate si-o reveni loganelu din morti si poate s-o ridica iara,da nu cred...

    Comment


    • @nicusoare lasa vorba u nu ma cert cu nimeni dar in privinta alergatului cu masina esti mic copil {by sry}
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • Va rog nu mai scrieti cu prescurtari si in limbaj mirc. Hai sa incetam cu liniutele acum ca x a batut pe y. Merci

        Comment


        • asta e ultimul post pe care il scriu pe tema asta
          grutzz dormi linistit,te-a facut si gata
          eu am incheiat

          Comment


          • aici sunt discutii generale si putem vorbi orice, nu te supara alex.
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • Nu ma supar dar chair daca sunt discutii generale nu trebuie sa va tot certati si sa repetati ideea te-am batut dupa 2 posturi taci ca te-am batut............
              Din partea mea puteti sa scrieti ce vreti, dar nu e frunos ce s-a scris. Nu va mai zic nimic.

              Comment


              • treaba a plecat cu o seara inainte cand a inceput sa se umfle in pene, si apoi s-a ofticat si a inceput ca a facut si a dres.a fost o rasturnare de situatie majora, si bietu copil nu mai are somn de atunci. ma scuzati pentru tot scandalul iscat. stima pentru cei care au fost acolo si au vazut.

                P.S. niciodata sa nu ai incredere in fiare, te lasa cand ti-e lumea mai draga.
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • asa e iuly te lasa cand iti e lumea mai draga ,da mai sti!!! poate se scoala GIM-UL din morti.....daca ti-o resoftezi e logic ca ma bati e alt cuplu sunt alti cp atunci numai am ce sa iti mai fac logic...

                  Comment


                  • inca nu i-am facut nimik dar in curand o sa-i fac. sa facem rost de finante.nu te mai lua dupa toti care iti zic ca am facut nu stiu ce. masina e stock si o sa vezi asta seara daca vii
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • DACA ma iei, vin tata....

                      Comment


                      • unde va duceti ma...?

                        Comment


                        • nusth iulica asta stie....

                          Comment


                          • imi pare rau ca va certati,va jigniti si alte lucrurice a fost a fost si gata.sa termina

                            Comment


                            • corect coco...!

                              Comment


                              • App,sa terminam treaba asta.Baietii,ceva planuri pentru revelion?
                                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google