Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai sri-ule doar de injecti esti bun vere,de aia iti da dumnezeu numai bucuri.....app cind te vei da si tu vreodata la o liniuta sau vtm??????????????????????????????

    Comment


    • cu ce injectii ca nu inteleg?
      toate la timpul lor cine rade la urma rade mai bine(bagamias in el)
      lasa coco va las pe voi greii
      adevaru e ca nu am facut linii niciodata,o sa fac cand o sa fie pregatit cel mai prost din curtea scolii sa ma faca
      Last edited by speed_shock; 23 February 2011, 12:51.

      Comment


      • cine face "bad boy" in gorj?
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • eu unu mam saturat de apropouri si injecti ,cel mai bine ar fi sa dovedim ca avem coloana vertebrala si avem curajul de a spune pe fata ceea ce gindim nu pe ocolisuri......suntem oameni ,barbati,,dar mai sunt si uni mai slabi la creier ,,,,,deci sa discutam cu cartile pe fata,cred ca mam facut inteles....multumesc

          Comment


          • Originally posted by popavlm View Post
            cine face "bad boy" in gorj?
            Inca nu face nimeni din fibra dar daca vreti as putea sa vorbesc cu cineva care face cam orice din fibra , spoilere , praguri , eleroane .Daca il conving va spun!
            sigpicTransport marfa !

            Comment


            • poti sa-i faci o intrebare. ca dupa ce-si face unu o sa-si faca mai multi
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • da luci a sa va anunt daca ajung de la craiova....sa mergem impreuna

                Comment


                • Da Cosminel te asteptam

                  Comment


                  • Originally posted by mary.bia66 View Post
                    Inca nu face nimeni din fibra dar daca vreti as putea sa vorbesc cu cineva care face cam orice din fibra , spoilere , praguri , eleroane .Daca il conving va spun!
                    sunt dispus (contra unei sume bineinteles ca glumesc) sa-i ofer capota pentru experimente.si-asa mi-a vopsit-o la Lazar ca ........a.
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • Asta de il cunosc eu nu face experimente , lucreaza kit-uri numai pentru pretentii , si bineinteles unice, sa am ceva timp si o sa trec pe la el .
                      sigpicTransport marfa !

                      Comment


                      • ok. Sa-l intrebi si cam cat ar costa cu vopsit cu tot ca sa stim sa ne pregatim ca amu e cam criza
                        Last edited by alex86; 25 February 2011, 14:07.
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • el nu vopseste , preda elementul la spritz.
                          Sa ajung eu la vopsit ca nu mai e problema.
                          sigpicTransport marfa !

                          Comment


                          • nici la mine nu-i problema cu vopsitu'.dar ma gandeam ca o da la gata.ai dreptate s-o vedem facuta pana la vopsea ca io si-asa trebuia sa o vopsesc
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Mari,daca zici de ala de la Dragoieni nu face bad boy...,eu am tot cautat,cel mai aproape la Craiova...!

                              Comment


                              • Da sunteti suparati rau de tot de noutati....bravo voua...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google