Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lucicu eu vreau de la cristi_kapa o resoftare dar astept pana in la regionala de la cluj 27 luna asta
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • dragos,hai sa facem inainte de cluj.il chemam la tine.e si mai mica distanta.eu pot sa vin pan la ludus.
      vreau sa fac butonu la portbagaj,CB, si ceva luminite la bord.

      Comment


      • lucicu eu doar pe saptamana viitoare as putea, cam asa.haide sa vedem.vorbim cu el
        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

        Comment


        • stati linisiti....baiatu de care v-am zis nu e in tara momentan...e posibil sa ajunga la intalnirea de la cluj,da nu-i sigur...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • sper Flo macar la intrunire sa ajunga;).vezi acolo la bucuresti fra.adu poze faine;)
            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

            Comment


            • este si in tarnaveni unu care iti monteaza buton in interior la masina apesi pe el si ti se deschide portbagajul...da sa dispara emblemele si alea ... nu cred ca poate ..da sunt service-uri numa ca te cam stroc la buzunar
              Its just a car ...

              Comment


              • asa este radu in general service-urile te storc bine de bani mai ales cand vine vorba de caroserie.privat stiu eu din ludus care e bun tinichigiu dar are prostul obicei de a lua masinile inainte de lucrare si dupa si le da forje aiurea si nici nu are permis.
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • pe mine ma intereseaza doar partea cu butonu,cu restul ma descurc.
                  radu,vb cu baiatu,si intr-o zi vin eu pan la Tarnaveni.
                  cam pe cand ar putea(de sapt viitoare incolo) si care e scorul.

                  Comment


                  • lucicule dami un nr de tel sau un ID de mess !
                    Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                    Comment


                    • ai PM d-l yed

                      Comment


                      • chiar, lucicu da-mi un PM si mie cu nr-ul si id-ul tau de mess cand esti in ludus sau cand vin in mures sa putem lua legatura
                        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                        Comment


                        • sa vedetzi faza :> azi cand veneam de la sala aud un sunet meseriash , asa cum imi suna mie toba , cand ma intorc golanu cu NR KID , asa mandru il conducea de park era cinestie ce viper )
                          Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                          Comment


                          • 1.6 16v caii is la potcovit )
                            yed...sa inteleg ca masina tatalui tau nu are cai?:-?
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • ma baieti de sunat nu suna rau golanu ala,dar e prost facut.bodykitul e pus ca naiba,e pus numai asa sa fie.si-a mai pus o toba si nu a pus-o dreapta.fata e lasata mai jos ca si spatele si e tapana rau.eu am vazut golanu si in stationare si in mres.sincer nu-mi place deloc cum e facut...
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • ba dragos...tie numa masina ta iti place,alta nu...ar fi culmea sa iti placa aia...aaaaaa...scz...masina lu dsignera sa uit
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google