Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratilor MS 98 AMD s-a retras de pe sosele noastre.este evaluata la DAUNA TOTALA.masina este in proportie de 80% pe putin VARZA.sa-mi explice va rog careva cum pot atasa pozele si va voi arata...
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • pozele cu AMD-ul
      Attached Files
      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

      Comment


      • ba dragos...nici nu ii lovita tare....adica vreau sa zic ca....mai bn nu mai zic....oicum....sincer....imi pare ft rau pt cele intamplateazi-noapte cand m-ai sunat chiar nu-mi venea sa cred...:|pfff.....aiurea man...maine trec pe la tine s-o vad....pffff.....auzi...facem o afacere cu airbag-u pasager?
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • flo daca nu reusesc sa o vand asa facem.pana atunci ai si tu rabdare..
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • Uauuu...
            Ce ai facut ? tu ai patit ceva ? sau soferul ?

            Comment


            • povesteste-ne ce s-a intamplat .. :| sincer imi pare rau , se poate face parerea mea dar masina nu va mai fii , cred ca intr-o parte va rula pe drum
              Its just a car ...

              Comment


              • radu....stai linistit ca va fi dreapta....prietenu ala al meu care mi-o facut mie masina....o scos masini care nici nu iti venea sa crezi ca le va scoate.....taiate....sudate....jumate una,jumate alta si etc...si is drepte...:Psa vi sa vezi...are acum o bora...e facuta PRAF!...pe primavara o scoate ca noua...:P chiar dragos...povesteste-ne....
                Last edited by FloNZN; 18 October 2009, 15:37.
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • marius eu am fost soferul ca doar e masina mea.cine sa o conduca.am vrut sa ma duc pana la benzinaria MOL dupa un pachet de tigari ca la discoteca nu sunt.era ceata si mazga pe jos iar pe pod era o masina in fata mea.nu am franat ca m-m gandit ca trec si asa era 12 si ceva noaptea deci trafic prin ludus mai rar si cand eram in fundul lui pe cand sa intru in depasire tocmai am vazut ca vine masina din contrasens si atunci am franat brusc.Neavand ABS mi-a fugit fata spre bordura, atunci am lasat frana si am virat invers ca sa redresez masina.In acel moment spatele mi-a fugit spre dreapta, am lovit cu roata spate dreapta bordura si m-a aruncat invers.Am inceput sa intru in revolutie si cu partea mea am lovit un ghiveci cu brad de beton facandu-l praf,am lovit cu usa roata si aripa din stanga fata .DUpa aceea m-a intors cu spatele lovind al dilea ghiveci de beton cu brad si m-am oprit in balustrada podului.noroc ca era bordura inalta tare si alea 2 ghivece altfel eram in raul mures cu masina cu tot.viteza aveam vreo 80-90 km/h dar era mazga pe jos.daunele sunt mari.partea stanga a masinii varza dupa cum se vede in poze,planetarele smusle, roata din stanga fata toate articulatiile smulse rupte si asa mai depare.Puntea spate intoita,toate 4 jante varza si asa mai departe.motorul si toate componentele motorului nu au fost atinse cu exceptia baii de ulei care -a spart.noroc ca am scapat fara nici o zgarietura dar AMD-ul e praf
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • nasol :|:|
                    Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                    Comment


                    • Ce sa mai zic NASOL!!

                      Comment


                      • Nasol omule casco ai ?

                        Comment


                        • sincer imi pare foarte rau,era masina buna

                          Comment


                          • din pacate nu a avut casco....
                            sapt asta imi fac si io....nu mai stau fara casco...doamne fereste.....imi pare rau man...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • asta este partea cea mai proasta.nu am casco.asta e...se intampla cand nu te astepti.fratilor daca stiti o firma sau pe cineva care cumpara masini pt dezmembrari sa-mi dati un nr ceva de tel sa-mi dati.sau sa va interesati daca va rog.2000 euro negociabil.motorul nu este atins radiator si asa mai departe.doar baia de ulei sparta.
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • pacat ca ai patit asta, daca are lonjeroanele ok restul se repara, am un prieten care a reparat cateva masini rasturnate si lovite rau printre care si cateva loganuri, m-am crucit eu cand am vazut cum arata nu-mi venea sa cred.
                                se poate repara daca vrei.
                                daca te pot ajuta cumva sa-mi spui, are si acuma 3 loganuri la demontat piese se gasesc trebuie doar sa vrei, daca te hotarasti sa o repari zi-mi si dau o fuga sa vad si eu masina.
                                tu sti ce planuri ai.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google