Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!... Scuze ptr inactivitate, dar acu mi-am tras si servici pe langa scoala si e mult mai greu cu intalnirile si forumurile Ideea este ca nu voi putea veni duminica aceasta la intalnire pentru ca plec la Galati de sarbatori, dar nu vreau sa plec fara sa urez Sarbatori Fericite tuturor posesorilor si/sau pasionatilor de masini si LA MULTI ANI daca nu ne mai vedem pana in Ianuarie. La prima intalnire din 2012 SIGUR voi fi prezent, cu toate ca se cam anunta sfarsitul lumii Sper sa trec suta de mii in bord pana atunci ) Toate cele bune si distractie placuta la intalnirea din Dec!!!

    PS : Atentie cu artificiile!!! )

    PS2 : Daca vreti sa va caut ceva ptr masini prin Galati dati-mi de stire...

    PS3 : KOPATZ, tot organizator ramai, nu conteaza masina - conteaza omul din spatele volanului!!! Felicitari ptr noua achizitie si spor la impartit colete!...Poate il ajuti si pe Mosul de Craciun
    Last edited by danavramiuc; 20 December 2011, 00:44.
    Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

    Comment


    • Vă urez tuturor sărbători fericite şi tot ce este mai bun...Să aveţi parte de un crăciun frumos şi un an nou fericit.
      P.S. Mulţumesc frumos lui Mitză şi Luciu pentru ajutorul acordat în ultimele luni.
      Sunt nişte oameni pentru care am un deosebit respect şi sper să mă pot revanşa într-o zi pentru ajutorul acordat. Poate am mai mulţumit, dar le sunt profund recunoscător.

      Comment


      • multumim frm domnul avocat si tie iti uram si tuturor celorlalti membrii sarbatori fericite un an nou plin de satisfactii si multa sanatate

        Comment


        • baieti duminica viitoare intalnire la kaufland ora 13, 14 ? e ok ? astept doritori cat mai multi.
          1. goguspan

          Comment


          • ..vin si eu vin si eu..
            1.goguspan
            2.kopatz

            Comment


            • deci sa se inteleaga pe data de 29, ora o mai stabilim noi in functie de fiecare.

              Comment


              • Ce sa intamplat domnilor ,v-ati paralizat in noul an,nimeni nu mai vrea sa vina .....lasa gogule mergem bem o cafea si povestim noi 2 ca si cum am fi 10

                Comment


                • lasa ca mai vin probabil ca nu s au uitat inca, da mergem si asa

                  oricum mai este o saptamana pana atunci
                  Last edited by goguspan; 21 January 2012, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • mai e o saptamana, dar, daca nu intervine nik, eu sunt al treilea

                    Comment


                    • prezent al patrulea

                      Comment


                      • 5. Prezent:P Chemati cat mai multi prieteni care au logan... sa incepem anul cat mai multi k sa o tinem tot asa

                        Comment


                        • hai ma mita tu vorbesti serios ? )))

                          Comment


                          • cine vb)

                            Comment


                            • probabil prezent si eu.
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • o sa incerc si eu sa ajung am fost de multe ori duminica in tg mures dar cum nu aveam net .. imi uitam ca este intalnire .. si voi nu`mi dadeati nici un telefon railor
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google