Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deocamdata nu am program, deci, merg si eu, pentru prima data

    Comment


    • Te asteptam Yarak. Nu se mai baga nimeni?

      Comment


      • poate ajung si eu,dar nu promit...sanse sunt de 35%
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • poate lumea mai si lucra mita, intra mai greu

          Comment


          • Din păcate am pus LOGAN-ul la păstrare (hibernează până în primăvară), aşa că o vreme am să lipsesc de la întălniri .
            P.S. Vreau să îi mulţumesc pentru Mitza pentru ajutorul acordat zilele trecute.
            Mulţumesc frumos prietene!

            Comment


            • Duminica 30.11.2011 intalnire mare in parcare la Kaufland ora 15:00 fix...oricine este binevenit si de acolo ca sa pastram traditia la o cafea (suc,bere,cogniac)cine ce vrea la vatman !!!
              -NZN cum ne intalnim sau cand sa-mi dai cateva stickere sa le dau la baieti duminica ?
              Last edited by kopatz; 23 November 2011, 21:00. Reason: am uitat data :)

              Comment


              • Ma din cate stiu eu duminica asta ii 27 nu?? 30 ii miercuri

                Comment


                • Cred k la Kopatz nu ii prea bun calendarul) toti gresim nimeni nu e perfect! Nu ai pt ce Cristi! oricand...cu ce pot.

                  Comment


                  • sper sa se hotarasca treaba pana la ora intalnirii, eu pot duminica, glume de genu... "30 ii miercuri"... )
                    Last edited by yarak16; 24 November 2011, 12:51.

                    Comment


                    • sper sa se hotarasca treaba pana la ora intalnirii, eu pot duminica, glume de genu... "30 ii miercuri"... )

                      Si care ii aluzia??

                      Comment


                      • no scuze, io numa' acum' am vast care ii treaba cu 30.11.2011, doar acum am citit mai cu atentie anuntul rosu )

                        Comment


                        • Nu fiti rai ma.......oricum stiti cand e intalnirea ultima duminica a fiecarei luni deci 27.11.2011....ora15:00

                          Comment


                          • kopatz nu pui mia repede, ca la 17 e seara deja, daca vrei bine nteles

                            Comment


                            • Ziceti cand vreti voi...dupa 10 oricand ...sa fie la 13:00...e OK pentru toata lumea ?cine are ceva obiectii mana sus
                              Last edited by kopatz; 25 November 2011, 13:04.

                              Comment


                              • parca si eu as merge mai degraba la ora 13, la 18 incepe ultimul mare premiu de F1 si nu as vrea sa ii ratez startul
                                Plus ca s-ar putea sa prindem cea mai calda perioada a zilei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google