Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Buna baieti. Ce mai faceti?? Asi avea o intrebare. Aici in mures care ati vrea sa faceti o remapare sau daca stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva??
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • #77
      eu am remapare facuta la fel si kopatz din cate stiu prin mures nu cunosc care se ocupa,dar te duci la reprezentanta si vine ceva baieti de pe la pitesti si te rezolva
      Its just a car ...

      Comment


      • #78
        La reprezentanta pe cine sa intreb de asa ceva??
        I HAVE A !sigpic
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • #79
          X@by da-mi un pm si vorbim !

          Comment


          • #80
            salutari baieti. vad ca sunteti deja cativa adunati din Targu Mures, de ce nu cereti sa vi se faca club?
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #81
              pt ca nu facem intalniri , ne vedem din ani in pasti si nu prea vb , asa ca ce rost are? 3-4 cati suntem ?
              @ xaby te duci la reprezentanta si il cauti pe cristi suciu
              Its just a car ...

              Comment


              • #82
                pai faceti ceva sa va mariti nr de membrii...sau va place asa in 3-4?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #83
                  aha , si tu ce zici cam ce sa facem ? pancarde ? caravana prin oras ?
                  hai ca un club se poate sa ne facem si atunci vizitatorii poate ca ar intra la sectiunea noastra
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • #84
                    Schimb becurile din butoanele la consola cu leduri de orice culoare. Butoanele de: inchidere, dezaburire, inch/desch. geamuri. Detalii pe PM.
                    I HAVE A !sigpic
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • #85
                      Mai fratilor ,vrem sa facem club dar la intalniri nu mergem...deci pana la urma ce va fi?
                      tu radule vii cand vrei ....cand e bine la restu tu nu poti;...cel putin GGS,KZS si eu mergem si facem intalniri dar totdeauna numai noi 3 sau in cazul ultimei intalniri Zsolti cu mine.
                      Daca chiar vrem sa facem un club sau macar un grup de prieteni unde sa discutam despre masini,despre femei mai stiu eu ce.....pai haideti mobilizati-va si voi un pic.
                      Va las pe voi sa faceti urmatoare data :cand si unde sa ne intalnim ,eu sambata si duminica pot oricand la orice ora.

                      Comment


                      • #86
                        Hai sa facem sambata ca oricum vine tipu ala sa remapeze masinile.
                        I HAVE A !sigpic
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • #87
                          Care tip, si de unde vine? Asi fi interesat la o remapare pentru un 1.5 DCI. Oare cu cat face? Daca ma gandesc mai bine poate remapez si pe a mea...

                          Comment


                          • #88
                            de duminica dupamasa pana vineri is in tg mures
                            ar fii culmea sa vin sambata pt in tg mures pe drumu ala rau ...
                            cel mai bine ar fii duminica de la ora 6-7 ...pt mine
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #89
                              X@by....mie imi convine si sambata seara! acuma ramane de vazut daca si ceilalti sunt de acord.Anuntati-ma daca sa hotarat ceva sigur(personal sunt de acord)vorbesc si cu GGS.
                              Kovy...tu nu mai resofta si asa merge foarte bine,daca mai faci si asta ...pfuuu

                              Originally posted by Kovy View Post
                              Care tip, si de unde vine? Asi fi interesat la o remapare pentru un 1.5 DCI. Oare cu cat face? Daca ma gandesc mai bine poate remapez si pe a mea...
                              ceva meseriasi de la Pitesti din cate stiu si daca nu ma insel 250 e resoftare la 1,4 cel putin atat era.Darma gandesc ca nu difera tariful nici la 1.6 16V si 1.5 dci.

                              Originally posted by Kovy View Post
                              Care tip, si de unde vine? Asi fi interesat la o remapare pentru un 1.5 DCI. Oare cu cat face? Daca ma gandesc mai bine poate remapez si pe a mea...
                              ceva meseriasi de la Pitesti din cate stiu si daca nu ma insel 250 e resoftare la 1,4 cel putin atat era.Dar cred ca nu difera tariful nici la 1.6 16V si 1.5 dci.
                              Last edited by kopatz; 12 May 2009, 19:26. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #90
                                Pana joi seara sa va decideti cand va fi intalnirea, si mai ales cand vine meseriasul acela de la pitesti pentu ca acel 1.5 DCI este unui coleg si trebuie sal anunti din timp, osa vedeti de ce. Mie convine ori cand dar sa stiu din timp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google