Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cine mai este din targu mures??????
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • #17
      Ce ziceti de o intalnire duminica dupa masa la weekend?

      Comment


      • #18
        @Kovy...Sunt de acord cu tine,hai sa ne intalnim,dar daca se poate asa mai spre seara k eu am un drum pana la Bazna duminica spre dupamasa .Daca vreti haideti k vorbesc si cu Radu si cu donpedro sa vedem poate is liberi.Tinem legatura!

        Comment


        • #19
          Cred ca is liber duminica .. :> daca intru la treaba maine dimineata duminica ies si sunt liber
          Its just a car ...

          Comment


          • #20
            Eu am permisul suspendat
            I HAVE A !sigpic
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #21
              Iooooi. . ..Naso..Dar totusi cum ai reusit?

              Comment


              • #22
                Depasire neregulamentara. Dar daca duminica ne intalnim va explic.
                I HAVE A !sigpic
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • #23
                  Iooi....Urata situatie X@by..Dar totusi cum ai reusit?

                  Comment


                  • #24
                    Cine doreste ..Poate sa vina duminica la intalnire...Ne intalnim la strandul 1 Mai ca este loc suficient acolo la 8 seara(20:00)pana atunci ajung si eu din Braila,si pe urma mergem la weekend la o berica sau suculet...Cine ce doreste.
                    Eu voi fi acolo cu RAL-uca ,vine si donpedro(MS-07-GGS) si inca un prieten cu Loganul MS-07-ESU.
                    Ramane sa ne vedem acolo...

                    Comment


                    • #25
                      Mi-a placut foarte mult intalnirea de ieri seara,sunteti baieti de treaba .I-mi pare bine ca am cunoscut inca 2 loganisti sau fan Logan Club,care ne au onorat cu prezenta,cu sau fara permis de conducere cum a fost de exemplu X@by(baiat super).Insa nici kovy nu s-a lasat mai prejos cu 1.6 16Valvele lui.
                      Pun si cateva poze ce am facut eu,mai incolo mai primesc si ceva filmulete si le postez si alea.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        Vreau sa va felicit pentru prima intalnire LC Tg Mures si voi face tot posibilul sa ajung si eu luna aceasta pe la voi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Bravo baietii de la Mures, felicitari pentru prima intalnire, ati facut primul pas. Va doresc cat mai multe intalniri si cat mai multi membrii.Salutari de la Sibiu.
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • #28
                            Da , frumos , imi pare sincer rau ca nu am stat mult .. Dar aveam nevoie neaparat de adidasi si a trebuit sa plec .. 10 min .. Pe cand am revenit ... Nu mai erati , ne intalnim si duminica ce vine ?
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #29
                              @mareom....Multumim!..Si esti oricand binevenit
                              @valeriu61...Stii cum e inceputul e greu pe urma ne adunam noi,poate la urmatoarea vom fi mai multi.
                              Referitor la urmatoarea intalnire sa vedem cand o putem face ,eu zic sa facem cand vine si "mareom".
                              Astept si parerile voastre,sugestii.Idei....

                              Comment


                              • #30
                                Mie mi .. Cam tot una .. Dar sa fie in weekend preferabil , nu neaparat la 8 seara .. Poate e bine si la 6 sau 7 , acum ne hotaram toti .. Si vedem
                                ar fii frumos daca si-ar lua mai multi stickere si sa facem cumva sa purtam numele Logan Club pe mai multe masini
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google