Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Normal ca poti sa vii,oricine e binevenit.Parerea mea sa stabilim o zii dinainte ca asa daca vrem astazi iar tu radule abia pe la 7 vii in oras,nu stiu cati o sa fim cred ca numai noi 2.Eu zic sa mai vorbim pe forum mai intra unul altul ,sau ma intalnesc cu cineva in trafic il anunt, si o facem intr-o dupamasa ma gandesc ca tot un weekend ca lumea e libera ca mai sunt altii care lucreaza sau scoala stiu eu.

    Comment


    • #47
      pai da kopatz , asa e da pot veni si mai repede ...oricum cel mai bine ar fii duminica asa pe la ora 4-5 ...zic eu chiar si 6
      Its just a car ...

      Comment


      • #48
        hai radule sa facem altcumva ...vb tu cu aia pe care ii mai cunosti,sa vedem ce rezolv si eu si daca e vreme buna ma refer daca nu ploua cu galeata ne intalnim la Duminica pe 22 Martie la 17:00 la Promenada in parcare....ce zici?

        Comment


        • #49
          da e bine asa , eu cunosc doar o persoana .. si pe tine .. deci doua ) cam atat ..pe cine sa mai chem ? din alte orase ?)
          Its just a car ...

          Comment


          • #50
            Nu din alte orase man !...Vorbesc cu GGS daca are chef si timp,am vb cu Kovy,sa vedem ce zice si X@by....si probabil daca vad ca mergem se mai alatura si altii.E destul de naspa doar nu pot sa vb cu toti posesorii de Logan...dar incercam...din nou

            Comment


            • #51
              Dupa cum se prognozeaza nu va ploua duminica dar nici cald nu va fi (max. 9 C ). Deci ne intalnim Duminica pe 22 Martie la 17:00 la Promenada in parcare. Sper ca vom fi mai multi decat data trecuta.

              Comment


              • #52
                pai vine un prieten de langa ludus...care asteapta demult .. cat ma mai uit si stau pe forum pe care i vad de pe langa mures le dau PM
                pe la 6 ar fii mai bine ... la 5 asa de repede nu cred ca pot ajunge
                Its just a car ...

                Comment


                • #53
                  sa vedem Radule cine mai vine si cum este mai conveneabil la toti la 5 sau la 6.Am vorbit cu GGS din pacate are ceva treaba si nu poate sa vinaasta e poate data viitoare.

                  Comment


                  • #54
                    pai hai sa ne adunam macar ca atunci vreo 5-6 masini .. ca prieteni care au logan sigur mai avem si poate vin ... poate vine si tavi sau careva si ne descurcam sau stiu eu :>
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • #55
                      Tavi nu mai vine,si-o luat BMW,iar Loganul e in parcul de la corunca demuuultApropo azi am vazut NZN-ul prin Mures ...mh...faina masinuta are.

                      Comment


                      • #56
                        ;) e chiar fainutza si trage bine de tot
                        hai ca pana la urma ne vedem duminica la 5 sau 6 ;)
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #57
                          sa fie la 5..daca e bine si pentru restu.ramane sea ne vedem atunci.

                          Comment


                          • #58
                            Eu zic sa fie la 5 pentru ca la 6 deja se intuneca si ajungem sa ne intilnim iar in intuneric cum a fost si data trecuta.

                            Comment


                            • #59
                              la 6 nu e intuneric dar ramane atunci la ora 5 numa sa ne adunam macar vreo 4-5
                              eu sincer sper sa ajung pana la 5 .. 5 si ceva tinand cont ca vin din tarnaveni si bla bla ...dupaceea am vreme sa stau destul ... ca de duminica seara pana vineri dimineata is tot in tg mures
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • #60
                                pai deja suntem 4:tu,prietenul tau din Ludus,Kovy si eu....acuma ramane de vazut cati vom fi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google