Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Am vorbit cu X@by si nici el nu vine, ca este plecat din oras.

    Comment


    • #62
      cred ca pana la urma o amanam
      Its just a car ...

      Comment


      • #63
        se pare ca l-ai amanat !.Atunci faceti voi si anuntati-ma si pe mine cand va convine ca vad ca daca fac eu nui bine.Oricum am fost 2Zsolti si eu.
        Attached Files

        Comment


        • #64
          kopatz sper sa nu te fii suparat , si e bine ceea ce ai facut dar au aparut ceva probleme si nu merita sa vin in tg mures asa de repede pt doua masini , mi-ar fii placut oricum sa vb dar nu am putut imi pare rau sincer , poate ne intalnim sapt ce vine sau chiar in timpul saptamanii

          kopatz sper sa nu te fii suparat , si e bine ceea ce ai facut dar au aparut ceva probleme si nu merita sa vin in tg mures asa de repede pt doua masini , mi-ar fii placut oricum sa vb dar nu am putut imi pare rau sincer , poate ne intalnim sapt ce vine sau chiar in timpul saptamanii
          Last edited by raduprov; 22 March 2009, 20:17. Reason: Automerged Doublepost
          Its just a car ...

          Comment


          • #65
            "Marea" intalnire

            "Marea" intalnire pe scurt prezentat prin poze...

            Data trecuta am fost 5, acuma 2, data viitore cat vom fi? -1 ?

            Si o rugaminte catre membri forumului din Targu Mures (si judetul Mures): sa posteze macar odata pe thredul asta casa stim pe cine sa anuntam, prin PM, email, telefon cand dorim sa facem o intilnire locala sau una judeteana.
            Attached Files

            Comment


            • #66
              eu sunt vinovat
              Its just a car ...

              Comment


              • #67
                Totusi macar bine ca ati fost 2 decat nici unul...imi pare rau ca nu am putut veni dar am fost la munca ;oricum pe viitor sper sa ne adunam mai multi ca sunt destui din Tg.mures si pe forumu asta

                Comment


                • #68
                  Bine ca am fost 2,ca daca eram singur cu cine povesteam)..Iar ideea lui kovy,mi se pare intresanta si binevenita.,fiindca moderatorii stiu cine e din zona Muresului ,eu in schimb trebuie sa caut si daca dau de ei din greseala.
                  Radule stai linistit,nu m-am suparat...dar cand vii data viitoare sau la urmatoarea intalnire vii cu o bere

                  Comment


                  • #69
                    ok , vin cu o bere , la butoi ))
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • #70
                      Deci urmatoarea intalnire?...cand va fi ..se aude ceva?...

                      Comment


                      • #71
                        duminica pe la 6
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #72
                          iarasi intalnire? si cine va veni? pentru ca nu ma duc la intilnire si sa discut cu o singura persana. De exemplu eu cu kopatz deja am discutoate ce vroiam despre masina. Stim ce a facut celalat ce vrea sa faca in viitor. Inca nici n-am spalat masina (si nici nu voi face pana duminica) casa fie ceva diferenta fata de intalnirea trecuta.

                          Comment


                          • #73
                            eu acum as fii venit sigur daca nu vreti .. asta e mai chemam inca pe cineva...din ludus poate mai veneau ceva baieti de aici din tg mures , donpedro si eram macar 4-5
                            daca nu vreti nici o problema
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #74
                              Fratilor eu zic prima data sa vorbim si cu altii aici pe forum si cand suntem mai multi facem intalnirea.Am trimis pm la inca vreo 3 din Mures...ramane de vazut daca raspund.Parerea mea este sa adunam oameni aici pe forum sau pe threadul asa si pe urma cand suntem de acord toti o facem de o intalnire.
                              de exemplu donpedru numai sambata ar putea,eu in schimb sambata ma duc la Gheorgheni,deci nici cum nu e bine.
                              Stati linistiti ca vine vara,si o facem de una mare,si am gasit si un loc unde ne putem destrabala un pic sa-i dam drumul la magarii de sub capota.

                              Comment


                              • #75
                                ) i bine ) pai e bine si asa dar duminica e cel mai bine , sambata nu pot doar daca raman in weekend in oras ... in tg mures
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google