Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Exact..I-am intrebat pe baietii ca nu vor ?...So interesat de pret si gata nu mio zis daca le trebuie,;Deci asta o sa fie tema la urmatoarea intalnire,cine vrea stickere

    Comment


    • #32
      Si nu numa .. Cam orice putem discuta tot ce conteaza sa ne intalnim .. Mai schimbam o vb una alta
      Its just a car ...

      Comment


      • #33
        Va salut! In weekendul acesta trebuie sa plec spre Targu Mures dinspre Resita. M-ar interesa daca aveti idee de starea drumurilor, o ruta, etc.
        Mersi

        Comment


        • #34
          Participare

          Va salut !M-ar interesa si pe mine participarea la intilnirea de la Tg Mures,insa am o problema:nu sunt posesorul unui Logan!Deci,credeti ca ar fi o problema daca as veni cu alta marca (oricum este tot din familia Renault)?Va multumesc!

          Comment


          • #35
            Vin si yoooooo.......sambata sau duminica....Dar face-ti cuva sa fie dupa 28 noiembrie k numai pe atunci imi scot masina de la reparat....In 30 ar fi fain...?
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • #36
              @funky nu stiu cum sunt drumurile din partea din care vii tu
              @luclapin nu e nici o problema poti veni cu orice masina parerea mea nu ne-ar deranja
              @ B 41 NZM trebuie sa vb si cu restul baietilor sa vedem cum facem , sapt trecuta am vb cu kopatz de o intalnire , orice se va intampla , aflati aici
              Its just a car ...

              Comment


              • #37
                Intilnire

                Ce se mai aude referitor la intilnirea de la Tg Mures?

                Comment


                • #38
                  deocamdata nimic
                  baieti .. hai sa facem o intalnire acum viner seara/sambata sau duminica ...
                  ar fii foarte fain .. ce ziceti ? hai sa ne adunam iar ca atunci macar vreo 4 masini .. stiu eu , ca daca tot amanam nu rezolvam nimic
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • #39
                    slabuti oameni in zona muresului din cate se vede ...nu au vreme de nimic doar NZN-u si eu ce am fii mai dedicati ...
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • #40
                      eventual scrie o invitatie pe ungureste si atunci sa vezi adeziuni la logan clubTargu -mures.bafta ,dar ..............io zic sa te afiliezi la Sibiu,ii mai sigur .
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • #41
                        nu fii rau ca is oameni de treaba
                        ma bag la sibiu si ma duc la intalniri la 80km distanta ?)
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #42
                          Aloooooo la Tg Mures nimic ? haideti ba baieti ca am vazut ca sunt deja destui useri din tarnaveni si ar veni mai multi daca ne organizam putin
                          hai sa facem si in Mures asa ceva ... nu va fie lene

                          ALOOOOOOOOOOOOO ) postez pana raspunde cineva de pe la mures)
                          Last edited by raduprov; 9 March 2009, 17:43. Reason: Automerged Doublepost
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • #43
                            Respecte baieti !...scuzati-ma ca am lipsit atata vreme dar am avut ceva probleme mai serioase,am crezut ca voi vinde masinuta...dar din fericire nu.Deci raman cu ea si bineinteles cu Logan Club.De aici incolo voi fi si eu mai prezent pe forum......

                            Comment


                            • #44
                              na ne intidem de intalnire .. ALOO ?
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • #45
                                uite, cand va hotarati promit ca vin si eu , nu pe post de reprezentant club sibiu , nici pe post de oaspete, vin doar sa va ajut,poate demareaza mai usor treaba si la voi......normal,nu-mai daca doriti.
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google