Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    250 euro ? mult frate
    Its just a car ...

    Comment


    • #92
      NU 250Euro ci 250RON
      I HAVE A !sigpic
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • #93
        Originally posted by Kovy View Post
        Pana joi seara sa va decideti cand va fi intalnirea, si mai ales cand vine meseriasul acela de la pitesti pentu ca acel 1.5 DCI este unui coleg si trebuie sal anunti din timp, osa vedeti de ce. Mie convine ori cand dar sa stiu din timp.
        Meseriasul vine sambata 16 mai,seara acuma nu stiu exact la cat dar va anunt.Asta e sigur ca vine.

        Da da exact...nu te gandii numai la euroiRadule
        Last edited by kopatz; 13 May 2009, 17:40. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #94
          Mai daca vreti duminica seara ii bine ca eu sambata lucrez seara si de luni duc masina in service si stie dracu cat ma tin si aia pe acolo.

          Comment


          • #95
            Votati domnilor votati !...sa o facem odata intalnirea asta.
            Mana susu cine vrea sambata !....si cine duminica 1sa ne hotaram odata
            eu zic ca daca promite Radu ca ne onoreaza cu prezentasa o facem duminica.
            Eu zic sa ne intalnim la Pensiunea Terra din Ungheni(la iesirea din Ungheni spre recea dupa Motelul Darina)k zic eu la auchan e multa lume.

            Comment


            • #96
              duminica de la 6 as vrea eu ...atunci as putea ...sau chiar 7 acum cand vreti
              eu as zice de la 6 ok ..
              Its just a car ...

              Comment


              • #97
                hooopa.....ba baieti....hai sa o facem si pe asta....da-o in fasole,acuma nu suntem in stare sa ne strangem cativa sa ne putem face si noi un amarat de club?vin eu....care sunt la 50 de km distanta...vine radu,si el la fel....si nu veniti voi din oras...ma supar pe voi...hai...vorbiti...si sa facem ceva,ca degeaba stam...numai faza e ca eu duminica asta ma duc la felix la intalniresi nu o sa pot veni...sambata iar nu pot ca am o zi onomastica la un prieten si nu pot lipsi...deci...ce facem...cum facem?o punem pe 23 sau 24?stikere vreti...?fac eu rost...zice-ti numai...
                hai,astept sa scrieeeeeti....
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #98
                  NZN.-as-i vrea eu vreo 2 seturi de stickere si vedem noi unde ne intalnim si mi le dai.in legatura cu intalnirea sa fie atunci duminica 17 mai ora 18:30 in Ungheni in parcare la Terra.
                  Astept raspunsurile voastre !

                  iar intalnire se poarte face si peste o saptamina sau 2 nui problema,eu vin oricum.
                  Last edited by kopatz; 15 May 2009, 07:35. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #99
                    mie-e OK ori cand numai sa stiu din timp. Maine diminata merg cu X@by si cu un coleg la remapat dar dupamasa sunt liber....

                    stickerul acela micut care vine pe luneta, la ce pret-e?

                    Comment


                    • atunci daca sapt asta NZN nu poate hai sa o facem sapt ce vine .... duminica ...de maine intr-o saptamana
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • eu asa zic ca sapt ce vine.....duminica...locatia o alege-ti voi,ora...cam pe la 6...e bine si la terra...sa imi ziceti pana maine care mai vreti stickere sa pot lua si eu mai multe...
                        am mai vb si eu cu un prieten...care vrea si el sa intre in LC...si vine si el cu noi la intalniri...deci avansam....inca ceva....hai sa punem un organizator...ce ziceti?pune-ti voi o lista...care va cunoasteti,si dam cu votu:P
                        radu-le ...fa tu lista te rog,pt ca tu ii cunosti pe toti mai bine ca mine;)hai....sa vedem...curaj:P

                        domnilor....atunci o lasam pe sapt viitoare..pe 24 la ora 6 la terra in parcare?
                        sa imi ziceti care cate stickere vrea sa pot sa iau si eu mai multe....
                        am vorbit cu un prieten din ludus,care vrea si el sa se inscrie in LC si vine si el la intalniri...are logan....si vrea si el sa ne bucure cu prezenta
                        inca ceva.....nu crede-ti ca ne va trebui un organizator?hai sa alegem....radu,pune tu o lista cu toti care ii cunosti din MS,si sa alegem...hai...curaj...nu mai e mult si avem si noi club
                        @ kovi stickeru ala micut nu stiu ce sa zic...oricum...eu aduc mai multe si la care ii trebe va dau(sunt ieftine...nu mai stiu cat e unu) :P....

                        rog un moderator sa stearga jumate din post...am avut ceva erroare la net si nu mi-a arata primul post si am mai dat unul...scuze
                        Last edited by FloNZN; 15 May 2009, 17:40. Reason: Automerged Doublepost
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • ok .. facem
                          raduprov , MS 41 NZN , kopatz , kovy , GGS , x@by ... cine ar mai fii ?
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • deci suntem 6...+prietenul ala al meu....7...e bine...pe el nu are rost sa il supunem la vot pentru ca inca nu stie bine ce se intampla)
                            deci....hai.....voi alege-ti....

                            raduprov
                            MS 41 NZN
                            kopatz
                            kovy
                            GGS
                            x@by

                            acuma dati cate un punctulet la care vreti:P adica cate un +....ex: GGS +
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • kopatz ++
                              MS 41 NZN +
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • bun,sunt de acord ca intalnirea sa se amane pe saptamana viitoare numai sper sa nu intervina ceva si pana atunci.
                                in ceea ce priveste un organizator cine vrea ala sa fie mie imi convine oricine ar fi.
                                NZN-ule adu adu stickere si din alea mari si din alea mici....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google