Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu dau nici eu a mea e masina de familie nu de curse oricum pe NZN il cam ard la fund , nu am multe si il fac:P D
    Its just a car ...

    Comment


    • ii zic io la tatiuc sa vina sal faca pe NZN ;) ) pariez pe batranu meu )
      Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

      Comment


      • stati linistiti ca il fac eu pe nzn.il fac de carnet! ))
        si atunci il facem toti.no haideti ca am glumit.nu il fac de carnet;o sa il fac cu 1.5 dci.

        tre sa imi schimb placutele de frana.
        ce imi recomandati?
        concret:pret si marca,si cum le simtiti.
        Last edited by lucicu26; 7 July 2009, 20:01. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ma....)ceea ce vreau....e una mica cu a lui kovy;)atatrestu mai vedemsi dragos nu mai tot zice ca nu ma face nimeni ca nu m-am laudat ca eu fac pe toata lumea....aaa...permisu nu l-am luat pe bani;)pai ce am menitonat mai sus....stiu la ce ora vine trenu....deci fara folos oprirea...sensu mi lene sa trag atata de volan si mai ales noaptea nu e nimei...sa semnalizez...ce rost are cand is numa eu pe sosea?sa ard becu degeaba?si etc etc....

          inca ceva....ce facem?intalnire LC sau liniute?nu de alta da sa stiu ;)
          PS:...radu ce iti face "mijlocu de transport"?
          Last edited by FloNZN; 7 July 2009, 20:34.
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • mijlocul de transport sta in curte ud acum
            @lucicu cu 1.5 dci nu reusesti sa bati pe 402m un 1.6 mai ales resoftat
            ca placute de frana iti recomand cum am eu , remsa asa le zice(franare excelenta) , le-am luat cu 65 de lei acum is 75 lei parca , dar cineva din arad mi le-a trimis ...nu stiu unde ai putea gasi
            daca poti cumpara originale de la reprezentanta ar fii cel mai bine ..chiar daca is mai scumpe da macar stii ca ai frane de calitate
            Its just a car ...

            Comment


            • diesel power.daca nu merge cu golanu,data viitoare va fi tot un diesel,dar alta marca.
              am gasit ceva placute nemtesti,la 50 de lei setu,nu stiu cum le zice,dar ma bate gandu sa le incerc.
              radu.esti din tarnaveni,si daca da,unde lucrezi?

              Comment


              • nu lucrez , sunt student in tg mures acum in vacanta cred ca voi lucra pe taxi
                daca iti iei placute vezi desfa cutia , le iei in mana si sa ti se ia pe mana negreala aia , daca nu se ia negreala pe mana nu-s de treaba ca is prea dure , si sa nu iti distruga cumva discurile
                daca pierzi cu golanu diesel si vii cu alta marca , sa fie orice marca dar peste 115 cai si cat de usor :P
                hai ca deschidem un topic separat pt discutii de genu
                LATER edit : ma refeream la acest topic http://www.loganclub.ro/forum/discut...171#post366171
                Last edited by raduprov; 7 July 2009, 21:57.
                Its just a car ...

                Comment


                • ma Flo tie iti este lene sa te urci la volan daramite sa mai virezi mult si bine de volan.lenea asta este mareeeee.ma mir cum de nu iti este lene sa schimbi vitezele la liniute))).glumeamm
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • chestia cu 19 iulie e batuta in cuie?se tine pana la urma,ca nu prea s-a mai dicutat lucrul asta(s-a cam deviat de la subiect)
                    as vrea sa stiu de cate ori v-ati mai intalnit si cati ati fost,ce ati facut,etc.pe scurt cum a fost.

                    Comment


                    • intalnit , povesti(intamplari placute/neplacute) , un suc , ne-am uitat fiecare la masinute , in jur de 5-6 masini , nu e rau , si e cam batuta in cuie treaba
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • ma acum stiti cum zicem noi prin zona.DACA AM ZAS PAI AM ZAS.).19 iulie.abia astept.de aceasta data pot venii cu masina mea)).bine ca nu am ce arata ca deocamdata este stock dar vin cu a mea ca nu degeaba m-am inscris in logan club:P.
                        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                        Comment


                        • frate la intalniri ca sa mergi nu trebe sa ai ceva modificat ceva la masina
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • la intalnirea de la sibiu o sa imi aduca keanurev 5 stikere personalizate cu logan club mures....5 lei bucatadintre care 1 iau eu,1 dragos,si mai raman 3...daca trebuie mai multe zice-ti sa fac comandaacum!!!
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • nu merci , poate imi iau unu dinala cu 1 leu ca la mine e criza zi sa imi faca unu dinala mic pt partea din spate )
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • care nu aveti pus ticker cu logan club ce e asa greu sa pui nu inteleg.in fine iarasi suntem offtopic.deci,revenim la ce am inceput.in afara de cei care am spus ca suntem prezenti pe 19 la intalnire care mai vin?sau mai bine psus care mai doresc sa fie pe lista???
                                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google