Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by avocat View Post
    M-am conformat solicitării colegului kopatz şi ataşez câteva poze.
    Cu maxim respect, Cristian
    frumoasa masina:0am mai vazut -o pe drum ,pare mi se chiar ieri sau alaltaieri in fata pe la BRD ai trecut pe la ameaza asa
    trebuie sa vb la intalnire ca m-ar interesa si pe mine "chestiile alea" sa zic asa ce scoate in evidenta proiectorul si bara.

    Comment


    • @Cristian....sper ca nu ma refuzi la un 201,sau chiar 402 daca este loc
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Sincer îţi spun că nu ştiu ce vrea să însemne: un 201 sau chiar 402 (adevărul este că sunt mai bătrân...). Niciodată nu mi-a plăcut să fac pe deşteptul. Dacă nu înţeleg ceva întreb...Deci, ce înseamnă ? Dacă este vorba de o cursă trebuie să te dezamăgesc pentru că i-am promis soţiei mele că nu fac aşa ceva, iar de când sunt tătic (de 4 luni) nici nu se pune problema. Pentru mine este doar o pasiune şi nu vreau să intru în nicio competiţie (acesta este motivul pentru care nu am mers la tuning show-uri, ori nu m-am înscris nici măcar la întreceri gen ,,best exterior", deşi - fără să fiu lipsit de modestie - LOGANUL este zic eu cu mult peste ceea ce mai văd pe ici pe colo de zic unii că este tuning. Oricum maşina mea a fost pregătită până în cele mai mici amănunte cu profesionalism şi numai de către profesionişti, investiţia depăşind preţul maşinii). Îmi cer mii de scuze dar nu este vorba de laudă ci am încercat să motivez refuzul meu. Am hotărât să mă alături vouă doar pentru a împărtăşi şi cu voi această pasiune, iar nu în ultimul rând poate de a mai învăţa câte ceva unii de la alţii...În rest, dacă pot să ajut pe oricare dintre colegii de forum cu ceva o fac cu cea mai mare plăcere, oricând la orice oră.
        Sper să te superi dacă era vorba de o cursă...Scuze pentru lipsa de competenţă în domeniul cifrelor...Matematica nu este punctul meu forte...

        Comment


        • poate daca este in mures v-a veni si o fosta colega de liceu la intalnire ..are un logan rosu nemodificat..

          Comment


          • Mai încerc să aduc şi eu pe cineva. Dacă e întâlnire LOGAN CLUB, întâlnire să fie... Vorbesc cu câţiva amici luni-marţi (inclusiv de la LION) şi vă comunic dacă am reuşit ceva...

            Comment


            • Originally posted by avocat View Post
              Sincer îţi spun că nu ştiu ce vrea să însemne: un 201 sau chiar 402 (adevărul este că sunt mai bătrân...). Niciodată nu mi-a plăcut să fac pe deşteptul. Dacă nu înţeleg ceva întreb...Deci, ce înseamnă ? Dacă este vorba de o cursă trebuie să te dezamăgesc pentru că i-am promis soţiei mele că nu fac aşa ceva, iar de când sunt tătic (de 4 luni) nici nu se pune problema. Pentru mine este doar o pasiune şi nu vreau să intru în nicio competiţie (acesta este motivul pentru care nu am mers la tuning show-uri, ori nu m-am înscris nici măcar la întreceri gen ,,best exterior", deşi - fără să fiu lipsit de modestie - LOGANUL este zic eu cu mult peste ceea ce mai văd pe ici pe colo de zic unii că este tuning. Oricum maşina mea a fost pregătită până în cele mai mici amănunte cu profesionalism şi numai de către profesionişti, investiţia depăşind preţul maşinii). Îmi cer mii de scuze dar nu este vorba de laudă ci am încercat să motivez refuzul meu. Am hotărât să mă alături vouă doar pentru a împărtăşi şi cu voi această pasiune, iar nu în ultimul rând poate de a mai învăţa câte ceva unii de la alţii...În rest, dacă pot să ajut pe oricare dintre colegii de forum cu ceva o fac cu cea mai mare plăcere, oricând la orice oră.
              Sper să te superi dacă era vorba de o cursă...Scuze pentru lipsa de competenţă în domeniul cifrelor...Matematica nu este punctul meu forte...
              bine domnu....am inteles...si nu mai zice ca la 34 de ani esti batran!!nu e deloc asa
              da,201 si 402 era vorba de o cursa....
              sa-ti traiasca bebe

              myre....zi-i sa vina...:>sa avem si gagici
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Mulţumesc frumos pentru înţelegere şi pentru urare.

                Comment


                • pai nu prea e pasionata ea de masini si nici nu-i place loganu numa nu are ce face..vine sa ne vedem, ca nu ne-am vazut demult si daca i-am zis ca poate ma duc cu fratemio la mures la intalnire a zis ca vine si ea sa ma vada nu ca tine neaparat sa fie prezenta la intalnire :P

                  Comment


                  • Originally posted by myre View Post
                    pai nu prea e pasionata ea de masini si nici nu-i place loganu numa nu are ce face..vine sa ne vedem, ca nu ne-am vazut demult si daca i-am zis ca poate ma duc cu fratemio la mures la intalnire a zis ca vine si ea sa ma vada nu ca tine neaparat sa fie prezenta la intalnire :P
                    Nu trebuie sa fie pasdionat de masini sau de Logan neaparat sa fie fata si sa-l pasioneze barbatii ajunge

                    Comment


                    • apai mai kopatz tin sa te anunt ca are prieten ;) acum no nu se stie...ca doar in mures stati amandoi :P

                      Comment


                      • Originally posted by kopatz View Post
                        Nu trebuie sa fie pasdionat de masini sau de Logan neaparat sa fie fata si sa-l pasioneze barbatii ajunge
                        exact bine punctat kopatz!!
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • apai si de nu ii place masinile o faceti voi sa ii placa :P mai mai baietii astia
                          kopatz vezi ca are un logan rosu MS 09 RAL parca ;)

                          Comment


                          • Originally posted by myre View Post
                            apai si de nu ii place masinile o faceti voi sa ii placa :P mai mai baietii astia
                            kopatz vezi ca are un logan rosu MS 09 RAL parca ;)
                            numai bine eu is putin mai mare dar merge si asa MS-27 RAL D

                            Comment


                            • )
                              apai no...ea pe 9 e nascuta

                              Comment


                              • BIne mai bine,nu mai dramatizez si nu trebe invitatii speciale.Oricum aveam de gand sa vin la intalnire .Domnu Avocat superba masina,imi place foarte mult.De ce nu iti deschizi un thread la sectiunea My Ride ca ai ce povesti despre masina presupun.Un mic off topic:cum ti-ai pus telefonul in masina si cat a costat?
                                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google