Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoase si pozele tale M!tz@

    Comment


    • da si ale tale :p ms, baieti a fost super intalnirea...asa mai merge sper so tinem tot asa!

      Comment


      • Prietenul meu Csabi de la ORION AUTO urmează să-şi facă un cont aici (am vorbit cu el astăzi) pentru cu i-a plăcut foarte mult la întâlnire. În ceea ce priveşte propunerea cu statul la un suc/cafea este bine venită cu condiţia să avem grijă să nu mai calce pe cineva în jurul nostru vreo maşină (să se prăbuşească vreun avion, etc.) că până vine POLIŢIA iar stăm 5 ore degeaba...
        Cel puţin eu ieri vroiam să mergem să bem un suc/cafea dar dacă ceui de la DISCOVERY CHANEL au făcut casting pentru emisiunea ,,Nebun după cascadorii" şi noi nu am ştiut asta este...Oricum dacă plecam cu POLIŢIA acolo ne opreau sigur şi ieşea cu tot felul de comentarii din partea lor care nu îşi aveau rostul...
        Oricum, am să mă gândesc la o propunere în sensul ăsta, iar dacă ajută bunul Dumnezeu şi criza economică iar eu reuşesc să-mi fac piscina în primăvară anul viitor sunteţi invitaţi la mine la un grătar (fac cinste) şi o baie (stau cam la 10 km.de Târgu-Mureş (aer curat, lângă pădure şi pârâu). Dar până atunci vorbim şi ne mai vedem...
        P.S. Şi ultimul set de poze este foarte tare (cu excepţia idiotului în costum, dar eu din păcate veneam de la o întâlnire de lucru şi era să nu ajung).

        Comment


        • Originally posted by avocat View Post
          Prietenul meu Csabi de la ORION AUTO urmează să-şi facă un cont aici (am vorbit cu el astăzi) pentru cu i-a plăcut foarte mult la întâlnire. În ceea ce priveşte propunerea cu statul la un suc/cafea este bine venită cu condiţia să avem grijă să nu mai calce pe cineva în jurul nostru vreo maşină (să se prăbuşească vreun avion, etc.) că până vine POLIŢIA iar stăm 5 ore degeaba...
          Cel puţin eu ieri vroiam să mergem să bem un suc/cafea dar dacă ceui de la DISCOVERY CHANEL au făcut casting pentru emisiunea ,,Nebun după cascadorii" şi noi nu am ştiut asta este...Oricum dacă plecam cu POLIŢIA acolo ne opreau sigur şi ieşea cu tot felul de comentarii din partea lor care nu îşi aveau rostul...
          Oricum, am să mă gândesc la o propunere în sensul ăsta, iar dacă ajută bunul Dumnezeu şi criza economică iar eu reuşesc să-mi fac piscina în primăvară anul viitor sunteţi invitaţi la mine la un grătar (fac cinste) şi o baie (stau cam la 10 km.de Târgu-Mureş (aer curat, lângă pădure şi pârâu). Dar până atunci vorbim şi ne mai vedem...
          P.S. Şi ultimul set de poze este foarte tare (cu excepţia idiotului în costum, dar eu din păcate veneam de la o întâlnire de lucru şi era să nu ajung).
          oooo...pai altfel suna treaba nenea))
          pai pana iti termini piscina si treburile,putem iesi si altundeva...mai vedem,asta se va discuta la urmatoarea intalnire...
          @mitza....de ce sunt pozele asa mici?:-s
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Foarte frumos ,foarte frumos si intalnirea si pozele.mi-a parut bine sa cunosc membrii noi si bineinteles sa ma reintalnesc cu cei vechi.
            Hai Logan Club Mures tot inainte ! ca-i bine

            Comment


            • chiar acum mi-am facut cont.Va salut.

              Comment


              • Vaai viata ei de viata mai oameni buni,pe cand eram sigur ca ajung si eu a intervenit o modificare foarte tampita in program si a trebuit sa plec la Iara.Rau imi pare ca n-am mai ajuns.Lucicule n-am uitat de cd.Trebe sa ti-l dau si tie si la NZN ca si lui i-am facut.La urmatoarea intalnire promit,da promit solemn ca vin.NU mai permit sa mai intervina ceva.bun acum in alta ordine de idei din poze si din vorbele NZN-ului si lui Kopatz deduc urmatorul lucru:a fost o intalnire super frumoasa cu cei mai multi participanti pana in prezent la clubusorul nostru din Mures si se anunta inca de acum si urmatoarele intalniri ceva fain.Hai organizarea nu te zgarci.Cred ca m-am hotarat numai sa rezolv cumva si tot Golan imi iau.asa ceva nu se poate,tre sa fiu si eu in rand cu oamenii.Faina intalnire vad,sa o tinem tot asa sau si mai bine da Doamne!!!
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • Originally posted by orioncsaba View Post
                  chiar acum mi-am facut cont.Va salut.
                  bine ai venit...
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Salutare si bine ai venit!

                    Comment


                    • nu stiu) dak vrei ti le trm pe messenger sa le pui u...nu prea stiu cu pusul

                      Comment


                      • Originally posted by orioncsaba View Post
                        chiar acum mi-am facut cont.Va salut.
                        Bine ai venit domnu` !

                        Comment


                        • Originally posted by orioncsaba View Post
                          chiar acum mi-am facut cont.Va salut.
                          sa traiesti 1000 de ani si sa ne dai capete de bara si tot ce tine de logan...)
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • dj_dragos: respectele mele ,beton cd-ul.din astea sa mai faci ms mult !

                            Comment


                            • multumesc M!tz@
                              stai linistit oricand prind bine
                              vroiam sa le pun pe site-ul orasului si pe contul de facebock :P

                              Comment


                              • frumos la intalnire ma bucur ca insfarsit v-am cunoscut am avut parte si de spectacol din partea lui "nenea cascador" sper ca la urmatoarea intalnire sa nu lucrez iar si sa nu fiu nevoit sa dispar
                                Logan II Laureat 1.6MPI BlancGlacier MS-85-DAO

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google