Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oare ma pot pune si eu in calcul la intalnirea din 5 septembrie?dat fiind faptul ca nu am inca masina?
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • întâlnire LOGAN CLUB Tg.Mureş

      Mai puteţi pune un participant pe listă. Vin şi eu, cu precizarea că fiind vorba de luna septembrie (din 1 septembrie) la mine timpul liber nu este posibil de stabilit (chiar dacă este duminica). Dar sper să pot veni şi eu cu LOGANUL meu, că după aceea intră în garaj la conservat şi hibernat până în primăvară.
      Aştept să ne vedem şi să vă cunosc. Maxim respect, Cristian.

      Comment


      • Originally posted by dj_dragos View Post
        Oare ma pot pune si eu in calcul la intalnirea din 5 septembrie?dat fiind faptul ca nu am inca masina?
        da cum mai ,chiar te rugam,ai avut si tu masina acuma sa intamplat ce sa intamplat,si o sa mai ai masina,important omul de la volan!

        Originally posted by avocat View Post
        Mai puteţi pune un participant pe listă. Vin şi eu, cu precizarea că fiind vorba de luna septembrie (din 1 septembrie) la mine timpul liber nu este posibil de stabilit (chiar dacă este duminica). Dar sper să pot veni şi eu cu LOGANUL meu, că după aceea intră în garaj la conservat şi hibernat până în primăvară.
        Aştept să ne vedem şi să vă cunosc. Maxim respect, Cristian.
        sa speram ca ajungi,si te asteptam (eventual pune ceva poze cu masina pote te claxonez pe drum in orasD)
        Last edited by kopatz; 19 August 2010, 22:05. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • nui nimik kopatz
          1 .NZN
          2 .FLR
          3 .kopatz
          4 .avocat
          5 .dj_dragos
          6 .MTZ
          7..........
          8.............
          9............
          10........
          11 hai ca is optimist)

          Comment


          • Kopatz am intrebat pt ca se pare ca e o problema sau mai exact esti exclus daca nu mai ai masina stii?e o treaba foarte interesanta si am intrebat ca sa stiu si eu sa nu cumva sa fiu in plus
            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

            Comment


            • Originally posted by dj_dragos View Post
              Kopatz am intrebat pt ca se pare ca e o problema sau mai exact esti exclus daca nu mai ai masina stii?e o treaba foarte interesanta si am intrebat ca sa stiu si eu sa nu cumva sa fiu in plus
              vezi vezi ce vorbesti pote ma supar pe tine daca te tii de prostii din astea.

              Comment


              • Acum nu te supara pe mine domnu ca n-am facut referire la tine.Cine a spus ori direct ori mai pe ocolite sau care mi-a dat de inteles ca nu mai fac parte din LC targu-mures se simte cand spun astfel de lucruri.Cu tine tot timpul m-am inteles foarte bine si intentionez sa fie la fel
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • ba dragos,tu esti sanatos la cap?deja ma enervezi ,pe bune....acuma ce tot dramatizezi?ca nu te baga nimeni in seama si chestii....acuma vrei sa primesti invitatie speciala sau ce?aici se scrie pt toata lumea,nu pt fiecare in parte!sper sa nu mai fie discutii de genumultumesc!

                  ooo....vad ca deja suntem cativa....oare baietii care au mai intrat pe forum nu vin?o sa vorbesc si cu baiatul cu loganu rosu cu negru...KYD...cred ca vine si el...
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • mai vine si un baiat din tarnaveni Flo..am tot vb c el si zicea ca vrea sa vina...sa speram ca batem recordul:P

                    si RAB cred ca vine:d
                    Last edited by FLR; 20 August 2010, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
                    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                    Comment


                    • Originally posted by FLR View Post
                      mai vine si un baiat din tarnaveni Flo..am tot vb c el si zicea ca vrea sa vina...sa speram ca batem recordul:P

                      si RAB cred ca vine:d
                      RAB daca nu vine cu troaca aia a lui,cand il prind,are rotile sparteeee
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • s-ar putea sa fiu in bucuresti sau mai sigur la munca dincoace
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • auzi raducule ca troaca ) cum ii permiti asa ceva??

                          Comment


                          • M-am conformat solicitării colegului kopatz şi ataşez câteva poze.
                            Cu maxim respect, Cristian
                            Attached Files

                            Comment


                            • Originally posted by raduprov View Post
                              s-ar putea sa fiu in bucuresti sau mai sigur la munca dincoace
                              nu incepe sa te scoti pupazaaaa
                              @avocat...de ce e masina cu nr de B?acum ai cumparat-o?ca nu am vazut-o prin oreas niciodata...

                              sper ca sa fim cat mai multi la intalnirea asta!care mai aveti prieteni cu golane,chemat-i...nu conteaza ca sunt,sau nu sunt modificate!
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Nu maşina am luat-o nou-nouţă de la LION, este modificată din 2008-2009, dar nu prea circul cu ea (mai am alte maşini, dar cu cele ,,de suflet" - cam 2-3 - nu prea circul mult). Iarna asta am circulat mai mult cu SUV-ul, iar din primăvară cu un GRANDE PUNTO (tot modificat, la care se mai lucrează în prezent). Oricum din septembrie LOGANUL intră la conservat până în primăvara-vara anului viitor (garaj) şi eventual mai circul cu el dacă este vreme frumoasă.
                                Oricum cam într-o lună-două va avea numere de Mureş: MS 27 AVO.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google