Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • treaba voastra ma duc pe la interex sa vad ce e nou sau de plictiseala,sa mai vad prieteni,o vorba , un ras , un plans una alta )
    Its just a car ...

    Comment


    • FLR cine a spus de la bun inceput ca nu poate si a dat si motivul si de ce nu poate nu a zis nimeni nimic,dar ce a fost deranjant, a fost faptul ca destul de multi au fost de acord dar foarte putini am fost,eu am un singur semn de intrebare,Koptaz a venit de la Mures, DonPedro a venit si el putin mai tarziu,dar a venit dsirect de la un priveghi sau ceva de genu,oameni de apreciat,dar altii care puteau sa vina si nu au venit,pt acele persoane nu se gaseste vreo explicatie.Daca facem ceva, pai hai sa facem ceva frumos
      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

      Comment


      • din moment ce am vb particular cu nzn sau am scris pe forum inseamna ca am anuntat lumea..plus ca din moment ce esti la serviciu esti la serviciu si gata..
        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

        Comment


        • Deci eu va spun de acuma ca nu pot sa vin duminica pentru ca lucrez si sambata si duminica si nu am cum sa fac schimb.

          Comment


          • salut! eu unul am avut examen, de aici si faptul ca nici n-am stiut ca e intalnire (n-am mai deschis laptop-ul) iar acum sunt la brasov deci nici duminica nu voi participa. Vreau din tot sufletul sa vin, nu e nici o problema, dar nu s-a nimerit aaa si apropo e BV-89-bog inca nu-i de mures ))

            Comment


            • cine vine e binevenit duminica 30 mai ora 18 parcarea kaufland tg mures...
              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

              Comment


              • va anunt si eu de acum ca nici eu nu pot veni, ca n-am cu ce sa vin.si dupa cum am mai postat putin mai sus nici NZN-u nu-si va face prezenta...Distractie faina baieti.Nu uitati sa faceti poze si puneti pozele pe threadu asta ca sa vedem si noi absentii cum a fost in cele din urma
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • bun si pana la urma cine vine ? piticu , eu , FLR , kopatz , mitza si mai cine ?
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • mai vine lucicu si zicea YED de un baiat cu un logan nou..
                    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                    Comment


                    • Dar voi ati anuntat intalnirea si pe celalalt forum?
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • da
                        eu asa stiu ca am anuntat-o
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • lasati ca vreo 5 cred ca ne adunam.

                          Comment


                          • pai sper sa ne adunam sa nu bat drumu ala rau degeabaaa e catastrofa de rau
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • hai mai radule ca ai arcuri h&r deci nu se simte la tine)
                              ne adunam cati ne adunam si mergem cu baietii de la *******;)
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • mndeh , FLR o zis ca face cinste de ziua lui cate o tura cu carturile sa dam concurs la auchan
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google