Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ohoo...so cam incins treaba pe aici,se pare ca incet incet ne adunam.Am lipsit si eu un pic am fost in concediu ca tot omul.

    Originally posted by lucicu26 View Post
    stati linistiti ca il fac eu pe nzn.il fac de carnet! ))
    si atunci il facem toti.no haideti ca am glumit.nu il fac de carnet;o sa il fac cu 1.5 dci.

    tre sa imi schimb placutele de frana.
    ce imi recomandati?
    concret:pret si marca,si cum le simtiti.
    Salutare si bine ai venit printre nebuni !
    In legatura cu placutele,eu am Bosch..foarte multumit de ele(undeva la 135 de lei)daca nu atunci parerea mea e ca cel original e solutia buna.Am avut vreo 4-5 feluri de placute,pana odata ...de mio facut un sant in disc de a trebuit sa schimb in loc sa se uzeze placuta se uza discul.M-am saturat de piesele astea facute la vreo cooperativa sau pe vapor.Intradevar e mai scump cel original dar macar esti in siguranta.
    Last edited by kopatz; 10 July 2009, 22:32. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • e cam mult.sincer,inca nu e masina mea,si nu vreau sa dau de la mine.nu stiu ce traznet de placute am avut pana acuma pe logan ,dar le am de 61000 km.nu folosesc f mult frana,m-am obisnuit sa bag frana de motor.o sa iau ceva placute de pe care tre sa imi ramana urme pe mana cand le ating(asa a zis radu parca).tin minte ca asa erau si alea de dacia 1310.erau alea gri care erau mai tari si alea negre de pe care se lua ceva praf sau ce era.
      tre sa ii fac cat de curand revizia,ulei,filtre,placute,si ceva si pe la directie.

      Comment


      • cauta placute REMSA , bosch sau cele de origine
        hai sa ne concentram asupra subiectului , avem celalalt topic deschis pt orice fel de discutii
        Its just a car ...

        Comment


        • bun.radu din tarnaveni nu stii daca ar mai fi doritori pt participarea la intrunirea din 19????sau kopatz din mures nu stii??
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • poate vine un prieten de aici care are un logan dar vine cu masina mea eventual
            Its just a car ...

            Comment


            • aha.ma baieti haideti sa facem putina publicitate poate asa se vor inscrie si mai multi in LC tg-mures nu???bine detaliile le vom vorbi la intrunire
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • incercam :>
                Its just a car ...

                Comment


                • propun sa incercam sa mediatizam mai mult urmatoarele intruniri logan club tg-mures si nu ma refer doar pe forum ci si in cunoscutilor nostrii.ii invitam sa participe si ei la o intrunire doua si sa vada si ei cum este.
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • eu incerc maine daca am timp sa fac ceva fluturasi sa impartim la prieteni....dragos avem noi cativa prin ludus cu logane faine...si mai gasim...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • deci maine intalnirea ? :S
                      Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                      Comment


                      • da , de la cat sefilor ? de la 5 sau 6 la TERRA nu ?
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • dada la ora 18:00 in parcarea de la terra....
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • fluturasii...

                            am facut si un model de fluturasi....ce ziceti?am pus nr meu ca model...dar pot pune orice numar....m-am gandit ca nu toti au timp de intrat pe forum,si asa ne putem anunta prin tel...nu?
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • perfect asa trebuia sa pui si un PH1 sau sandero ) oricum e bine asa
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • oke,am sa le scot la imprimanta,si sper sa le aduc maine cu mine...daca umpleam pagina numa cu masini dupaia era prea de tot....eu zic ca e bine asa....
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google