Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu exact in data de 25 iulie am licenta la Sibiu asa ca nu stiu daca voi veni dar cine stie poate dupa ce termin cu examenul dau o fuga sau duminica sa vedem.

    Comment


    • Teoretic sunt liber pe 25-26>Pe 2 zile nu ma duc dar mai mult ca sigur ca voi veni duminica pe 26!

      Comment


      • aloooo....nu mai zice nimeni nimic aici?mi-e dor de o intalnire cu voi...acolo pe drumu ala drept...unde vine politia.....
        din pacate eu am bac pana in 3... (in 29 in duc masina pt rugina)si nu o sa pot veni...bacu...alea alea...dar sunt sigur ca recuperam dupa...:>ce zice-ti....?
        la sibiu cine merge dintre noi?cam 70% ma duc si eu....hai...ne mai auzim....bafta
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • stati asa ca nu am citit de la bun inceput acest topic.a fost frumos tare la acea intalnire mai ales cu politia.colegii eu pana in 13 iulie cu masina nu pot venii.daca vrei haideti sa facem cumva cam prin 19 iulie daca puteti sa ne intalnim sa vin si eu uc masina ce naiba.sau daca vreit si puteti si mai repede dar iarasi vin cu NZN-u:-w.

          Kopatz tata nu ma lasa balta acum la intrunirea nationala.hai sa ne intalnim in acea duminica intr-un punct sa mergem deodata.

          a da.si eu vreau pozele de la intrunire...

          Kovy tu vi la intrunirea nationala?
          Last edited by dj_dragos; 23 June 2009, 23:42. Reason: Automerged Doublepost
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • lasa ba dragos ca mergem noi 2 daca nu mai vin si baietii....numai ca ar fi frumos sa mergem mai multi din mures...ca nah....:P lasa ca ne descurcam noi;)
            dragos...tre sa faci si tu resoftu....ca numai tu esti puturos)...am glumit...:Pdu-te si fura-le la aia de la cluj "ACTU" ....si hai sa mergeeeem
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Flo se pare ca ne axam mai mult pe intrunirea nationala.ar fi fain tare sa avem o intrunire LC Tg.-Mures inainte de intrunirea nationala.sa putem si vorbi toti care vin si cum facem sa mergem deodata.nu?

              fratie daca ar fi dupa mine acum m-as duce soarele lor scuzati limbajul.lasa ca am spus.iau actul si automat resoftarea sa nu fiu chiar celmai putur din LC Tg.-Mures nu fra?

              inca o idee tare Flo.daca baietii nu vin mergem si ii cautam in tot Muresul iar cand ii gasim cate un bilet la fiecare masina cu textul ''Va rugam sa va prezentati la Politia Rutiera Targu Mures in vederea achitarii amenzii in valoare de 500 Ron pentru neprezentarea la intrunirea regionala Logan Club Targu-Mures''.super tare.hahaha))))
              Last edited by dj_dragos; 23 June 2009, 23:49. Reason: Automerged Doublepost
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • ar fi o faza))lasa ca mai vb pana atunci....;)mergem intr-o seara la radu la tarnaveni..vb si cu el si rezolvam...ciao...numai bine
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • lasa flo ca poate poate punem de o intalnire cumva.ceilalti colegi pe data de 19 iulie sunteti liberi sau mai bine zis haideti sa facem cumva sa punem de-o intrunire regionala??ce ziceti.cam pe atunci pot si eu sa vin cu puturoasa mea:P
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • ne intalnim , vedem cum facem
                    ajung si eu pe la sibiu cred si sper
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • radule,vezi fa cumva si hai si la sibiu,nu ca vi iar dupa aceea sa anunti ca nu mai vi.distractie si show garantat acolo.eu zic ca merita.fa un efort si haide si tu
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Mai fratilor am mai zis eu pe 25 am licenta la Sibiu si sa vedem cum sta treaba pe acolo ca as da si eu o fuga pe acolo ca sa mai vin inca o data duminica nu prea ii rentabil dar sper sa mai vorbim care dintre voi merge

                        Comment


                        • inainte de sibiu trebuie sa ne intalnim noi odata aici ... muresenii si de prin zona daca e sa mai vina careva
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • radu hai sa facem cumva sa ne intalnim.eu doar dupa 13 iulie pot venii cu masina.zi in care nu am nimic planuit zi de weekend ma refer este data de 19 iulie.in rest sunt full.ba cu muzica la nunti ba invitat la nunti,sambetele ma refer.iar dupa aceea este 26 iulie intrunirea nationala.acum nu ca eu pot in 19 iulie dar pun accent pe aceasta data deoarece am vazut ca nimeni nu a mentionat-o.hai sa facem cumva pe 19 iulie sa ne intalnim LC Tg.-Mures.
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • oke....facem....vreme buna sa fie....;)
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • nu ma prea intereseaza data vineri - sambata - duminica sa fie
                                stai sa vedem ce zic si baietii din mures
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google