Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E de vis... mergem la darina la o poveste.

    Comment


    • la un vin mitza )))))))

      Comment


      • Da vin si restul ce nu ai inteles?

        Comment


        • nu mai zice nimeni nimic?

          Comment


          • Eu vin ,oriunde ar fi dar cred ca stiti asta !

            Comment


            • k duminica la 14 la kaufland

              duminica la 14 kaufland
              Last edited by goguspan; 28 January 2011, 19:07. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Mah, dupa ce toata saptamana am strans benzina ptr Ludus, acu va suciti...Pacat,mi-ar fi placut un drum afara. Deci ramane pe duminica la Kaufland. Florine, contam pe prezenta ta, trebuie sa stabilim ce facem cu sigla. Sa il intrebi pe tipul ala ce are nevoie, ma refer la formatul imaginii si daca poate sa faca scrisul reflectorizant. Te rog sa ai astea 2 lucruri in vedere.
                Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                Comment


                • Originally posted by danavramiuc View Post
                  Mah, dupa ce toata saptamana am strans benzina ptr Ludus, acu va suciti...Pacat,mi-ar fi placut un drum afara. Deci ramane pe duminica la Kaufland. Florine, contam pe prezenta ta, trebuie sa stabilim ce facem cu sigla. Sa il intrebi pe tipul ala ce are nevoie, ma refer la formatul imaginii si daca poate sa faca scrisul reflectorizant. Te rog sa ai astea 2 lucruri in vedere.
                  Putem merge si la Ludus nu am absolut nimic inpotriva numai sa ne hotaram.Haideti sa votam cine e pentru si cine e contra :

                  Comment


                  • pfuuuui,eu duminica nu o sa pot ajunge numai pe 17-18...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • colegii care se tot razgandesc(chiar care v-ati razgandit?),daca s-a stabilit ca azi se tine la ludus pai asa sa fie nu va tot razganditi.Eu de exemplu sunt pe rosu cu masina dar nu ma pun in calcul ca o scot din curte si vin la plus sau unde ne intalnim.DAR DACA S-A STABILIT LOCATIA PAI ACOLO SA FIE,DACA TOT SE VREA INTALNIRIcare cand puteti veni azi?eu zic ora 17 ca sa-i fie convenabil si NZN-ului sa nu mai auzim comentarii.Deci eu spun azi la ora 17 in parcare la Plus@Ludus.
                      Apropo Kopatz daca restu nu-s de acord sau gasesc diferite motive sa nu vina,iar daca tu vrei hai.0754968243 si 0722728665 sunt numerele mele de telefon.Daca vrei si care mai vrea si altcineva sa vina ma sunati si ne intalnim.Oriunde in Ludus ca la marimea orasului nu-i greu de gasit o locatie.ASTEPT TELEFOANE,inclusiv tu NZN-ule
                      Last edited by dj_dragos; 30 January 2011, 16:44.
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Mai fratilor nici voi nu stiti ce vreti odata veniti odata nu .....

                        Comment


                        • De cat am intrat in clubul acesta numa cearta a fost aici, haideti sa incercam sa comunicam mai des si mai clar, nu cred ca este asa de greu sa spui da vin 100% si nu pot...nu te intreaba nimeni dc? nu poti asta e..am inteles.A fost vorba sa venim la ludus ne-am adunat mai multi din mures decat iernut si ludus acuma sincer vi se pare normal treaba asta? Sper sa nu interpretati iara jigniri si altele. A fost doar parerea mea!

                          Comment


                          • pana la urma ce si unde s-a tinut?eu lucrez la masina,sunt in cautare de piese,prostii,chestii...de joi sunt in Tg mures,am tot cautat etc,azi plec acasa la montat
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • La kaufland am fost 4 eu , goguspan,dan,kopatz.Spor la treaba NZN am vazut k ai facut modificari frumoase;)

                              Comment


                              • Acuma in 27 se mai tine ceva??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google