Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by donpedro View Post
    Acuma in 27 se mai tine ceva??
    Pai nu ?. . .mai intrebi

    Comment


    • ai.... si eu cred ca plec la munte, da inca nu i sigur.

      Comment


      • eu nu pot sa vin decat dupa 16:00 duminica. La 15:30 trebuie sa fiu cu varamea la aeroport. Asa ca, daca ma asteptati, pe la 4 o sa fiu acolo.
        Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

        Comment


        • salut baieti, sunt nou pe aici si sunt curios si eu daca mai faceti intalniri

          Comment


          • se fac cum sa nu, vezi thrend ul cu nr de telefon, etc,
            kopotz nu amanam pe duminica viitoare ca si eu vreau sa vin

            Comment


            • Originally posted by M.Sorin View Post
              salut baieti, sunt nou pe aici si sunt curios si eu daca mai faceti intalniri
              sigur ca se fac,daca vrei sa participi,trebuie doar sa urmaresti acest thread dedicat intalnirilor LoganClub Tg-Mures!numai bine
              Originally posted by goguspan View Post
              se fac cum sa nu, vezi thrend ul cu nr de telefon, etc,
              kopotz nu amanam pe duminica viitoare ca si eu vreau sa vin
              thread gogule....thread,nu thrend)induci lumea in eroare...
              care aveti timp si stati mai mult in fata pc-ului,mai da-ti un pm la baietii din T-veni....sa stie si ei de intalneala!din cate vedeti eu nu prea am timp de stat pe forum,masina imi ocupa aproape tot timpul liber...ne pregatim de vopsit,cp in plus,draci beti...daca e vreme buna vin si eu,numai sa fie data stabilita!
              numa bine la toti!
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Duminica viitoare e intalnirea de la brasov, eventual care aveti chef de o poveste ne putem intalni la Kaufland pe la 15-16.

                Comment


                • eu vin dupa cum am zis,pe la 4. Poate mai stam la povesti,vorba lui M!tz@...
                  Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                  Comment


                  • Daca am hotarat ca facem in ultima duminica a fiecarei luni asa sa ramana !
                    Nu-i problema "danavramiuc"te asteptam.
                    Eu zica sa fie la ora 15:00 locatia Kaufland Tg-Mures data 27.02.2011
                    Asteptam cu drag pe toata lumea,fie membrii noi fie vechi toata lumea e binevenita !

                    Originally posted by M.Sorin View Post
                    salut baieti, sunt nou pe aici si sunt curios si eu daca mai faceti intalniri
                    Salutare,si bine ai venit !
                    Normal ca se tin te asteptam la ora 15 in parcare la Kaufland duminica asta !
                    ..sa ne vedem cu bine !
                    Last edited by kopatz; 25 February 2011, 19:30. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Haideţi să stabilim ora 15 atunci în parcare la KAUFLAND. Am vorbit şi cu Csabi(ORION) şi ar veni şi el. Ideea este să se ţină întâlnirea şi să fim cât mai mulţi. Dacă se poate...

                      Comment


                      • Originally posted by FloNZN View Post
                        sigur ca se fac,daca vrei sa participi,trebuie doar sa urmaresti acest thread dedicat intalnirilor LoganClub Tg-Mures!numai bine

                        thread gogule....thread,nu thrend)induci lumea in eroare...
                        care aveti timp si stati mai mult in fata pc-ului,mai da-ti un pm la baietii din T-veni....sa stie si ei de intalneala!din cate vedeti eu nu prea am timp de stat pe forum,masina imi ocupa aproape tot timpul liber...ne pregatim de vopsit,cp in plus,draci beti...daca e vreme buna vin si eu,numai sa fie data stabilita!
                        numa bine la toti!
                        Spor la treaba domnu si sa termini cat mai repede ,abia astept sa vad ce ai mai mesterit!

                        Comment


                        • ne punem pe o intalnire MARE baieti?pe luna viitoare...sa stie toti din timp...ce ziceti?
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • flonzn in april?
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • da,pai sa se mai incalzeasca putin,anu asta am fost racit de 2 ori,anu trecut tot de ori...sa se faca putin cald sa putem sta la palavre si seminte,nu?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Asa e cel mai bine pe 24 april toti membri lc tg-mures...avem timp sa punem si bani deoparte pt benzina/motorina )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google