Tricouri Logan Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • crististreulea
    replied
    s-a decis, maine dimineata pleaca coletul catre cosmin83.
    si eu vroiam sa se razgandeasca, mi-am dat seama ca eu nu am nici un tricou pe albastru
    ce rai suntem

    Leave a comment:


  • Kiya
    replied
    Daca nu se decid odata vreau eu sa schimb XL negru cu L gri daca se poate. 10x a lot!

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    ambele sunt marimea L, cel gri fiind putin mai lung fata de cel albastru
    si din cate vad, difera croiul la gat si la maneci
    Attached Files

    Leave a comment:


  • cosmin83
    replied
    dar in poza pare ala gri e cam mare pe langa ala albastru.daca sunt l e ok,mi le poti trimite.iti dau adresa pe pm ok.

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    din pacate nu mi-a trecut prin cap sa iau aparatul foto cu mine si sa fac pozele
    am mai atasat 4 poze, pentru orice eventualitate . ultimele 2 poze sunt facute pe un peugeot 106 gri foarte inchis.
    tocmai m-am uitat pe My HCB si ai exact acel gri sobolan cum am facut in poza de la postul #163.
    deci acel gri l-am stabilit iar albastrul nu este nici pe departe de ce vrei tu.
    banui ca ai vazut acele 2 marimea M culoare bleumarin si care da, e o idee mai aproape de culoarea dorita de tine. te hotarasti si imi spui
    siii ambele sunt marimea L
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 6 May 2012, 19:45.

    Leave a comment:


  • cosmin83
    replied
    astept pozele,in principiu le cumpar,dar daca sunt ca in a doua poza griul ala si albastru e ok,sper sa ai marimea mea.

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    logan_bihor: dupa cum ziceam, XXXL nu sunt. Eu totusi ti-am rezervat cele doua XXL. Daca vrei sa fac ceva masuratori pe ele sa vezi daca-ti sunt bune sau sa-ti placa, sunt ale tale. Daca nu le vrei, le scot la vanzare, nu e problema.

    cosmin83: gri inchis nu este. Nu retin care culoare aveai tu exact pe masina. am gasit un logan parcat culoarea gri sobolan, am facut poza si chiar e diferenta. poza e cateva posturi mai sus.
    O sa caut si un albastru mineral sa-l pozez pentru diferenta.
    Ziceai ca vrei nuantele aproape de culoarea masinii. O sa fac poze cu ambele tricouri puse pe masina sa vezi diferenta.
    Daca nu-ti plac, nici o problema, scoatem la vanzare.

    Leave a comment:


  • mario_09
    replied
    ai pm de la mine cristi

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    eu vreau unul alb si unul negru, ambele XL si un cont bancar unde sa virez banii

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    a venit Mos Gerila
    pretul pe bucata este de 17,12lei + 7 lei posta romana unde este cazul. sa curga adresele de livrare catre mine.
    in caz ca vreti sa schimbati cu o alta marime/culoare, se poate face doar cu cele care mai sunt disponibile pe stoc.

    pe stoc livrabile imediat, 17 lei bucata:
    - albastru - 1buc L
    - negru - 1buc L, 1buc XL
    - rosu - 1buc L, 2buc XL
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 4 May 2012, 10:09.

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    muahahahahahaha
    maine le duc la printat
    Attached Files

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
    2. Kiya 3 bucati, 1 buc normal marimea XL, 2 buc de fata marimea M - toate negre
    3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
    4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
    5. bogdandochita 1 bucata marimea L negru,
    6. cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
    7. mario_09:1 buc marimea L albastru....
    8. alexk : 2 bucati -negre marimea L..
    9. Vlad 2 bucati xxl - alb si negru
    10. Cristi_XP 1 bucata L alb
    11. Crististreulea - 7 bucati - diverse marimi si culori. Completare pana la minimul de 25 bucati
    12. TM24ADY 1 bucata rosu L

    Leave a comment:


  • bogdandochita
    replied
    Imi cer scuze fata de mario_09,si de crististreulea. Eu dadusem COPY,PASTE,dar nu stiu de ce s-a schimbat!!! SORRY!

    Leave a comment:


  • mario_09
    replied
    de acum lasa asa marimea L si gata asta e (normal)

    Leave a comment:


  • TM24ADY
    replied
    E tricou normal ce doresc eu,e pt mine.Daca nu poti pe rosu e bun si pe alb,nu vreau sa te incurc.Mersi.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google