Tricouri Logan Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • crististreulea
    replied
    sau nu, tricourile sunt deja comandate. si asa o sa-mi iau p***'n cur ca mai adaug la comanda existenta inca 2 tricouri. daca-i zic ca vreau sa si schimb, e durere.
    comenzile se livreaza de pe o zi pe alta si ei nu colaboreaza cu persoane fizice. bucaciunea de acolo imi face un favor

    Leave a comment:


  • cosmin83
    replied
    creististreulea albastru ca ala e ok,si atunci in schimbul gri un albastru deschis,se poate.

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    Daca pretul este intre 16-18 lei pot sa iau 3 bucati in loc de 2 si adica;
    - 2 bucati, marimea XXL - albastru si rosu
    - 1 bucata, marimea XXL - negru sau alb

    Cum poti tu Streu.

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    Originally posted by cosmin83 View Post
    eu vroiam un gri exact cum e culoarea masini mele(gri comet)daca se poate,sau ceva asemanator,iar cel albastru inchis ai gasit.
    exact culoare masinii nu prea e . albastru inchis... e albastru albastru ca acesta, urmatorul albastru era aproape negru.


    Originally posted by Kiya View Post
    Si cand sunt gata tricourile?
    normal trebuia sa le ridic luni de la fabrica si sa le duc la imprimerie, dar le voi ridica marti. acolo la imprimerie nu stiu cat dureaza. in principiu in saptamana 9-13 aprilie 100% sunt gata


    Originally posted by TM24ADY View Post
    Vreau si eu un tricou marimea M pe rosu.
    avand in vedere ca bogdandochita a futut meciu cu comanda lui mario_09 aici #123, luni incerc sa repar greseala si comand si pentru tine unu. sa-mi spui daca e pentru fete sau tricou normal.


    Originally posted by mario_09 View Post
    eu am vrut marimea M nu stiu cine mi-a schimbat marimea a se vedea postul #122
    de el zici #123? . la fel te intreb si pe tine, de fete sau normal marimea M?

    Leave a comment:


  • mario_09
    replied
    eu am vrut marimea M nu stiu cine mi-a schimbat marimea a se vedea postul #122

    Leave a comment:


  • TM24ADY
    replied
    Vreau si eu un tricou marimea M pe rosu.

    Leave a comment:


  • Kiya
    replied
    Si cand sunt gata tricourile?

    Leave a comment:


  • cosmin83
    replied
    eu vroiam un gri exact cum e culoarea masini mele(gri comet)daca se poate,sau ceva asemanator,iar cel albastru inchis ai gasit.

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    pai 2 bucati M pentru fete, evident. dar XL-ul este normal, nu de fete si e negru

    Leave a comment:


  • Kiya
    replied
    Hahahahahha! Bun bleumarin inchis! Dar vreau si un XL pe langa M! Au si de fete?

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    e ciudat de calculat pretul tricourilor penca pretul este individual pe fiecare marime si culoare. adica un XL alb are un pret, XL negru alt pret, XL rosu alt pret, XL albastru alt pret si la fel e pe fiecare culoare.
    avand in vedere ca am comandat 13 feluri de marimi/culori, n-am stresat-o pe tanti sa-mi de-a pret individual pe fiecare.
    pretul exact o sa-l stiu doar dupa ce le scot de la imprimerie. pana atunci pot doar sa aproximez un 16-18 lei pe bucata.

    logan_bihor: XXXL nu au de nici o culoare, cererea este prea mica ca sa aiba pe stoc.
    cosmin83: gri inchis... e mai inchis decat cel deschis, dar nu e nici catre negru. si cautand amu pe net dupa respectiva culoare, nici n-am gasit si nici nu-mi mai dau seama cum e culoarea aia
    Kiya: pe negru nu aveau deloc, urmand sa fabrice undeva peste 3-4 saptamani. imprimeria unde avem sitele se deschide doar pentru cateva zile, au o comanda foarte mare si le pot baga si eu pe astea pe langa alea, foarte probabil saptamana viitoare. asa ca ti-am comandat marimea M bleumarin foarte inchis la culoare. daca esti orb poti sa juri ca e negru
    Last edited by crististreulea; 30 March 2012, 12:26.

    Leave a comment:


  • TM24ADY
    replied
    Cristi,la ce pret ajunge acum un tricou?

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
    2. Kiya 3 bucati, 1 buc normal marimea XL, 2 buc de fata marimea M - toate negre
    3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
    4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
    5. bogdandochita 1 bucata marimea L negru,
    6. cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
    7. mario_09:1 buc marimea L albastru....
    8. alexk : 2 bucati -negre marimea L..
    9. Vlad 2 bucati xxl - alb si negru
    10. Cristi_XP 1 bucata L alb
    11. Crististreulea - 7 bucati - diverse marimi si culori. Completare pana la minimul de 25 bucati

    Total 25 bucati

    Saptamana viitoare se materializeaza
    Last edited by crististreulea; 29 March 2012, 17:35.

    Leave a comment:


  • bogdandochita
    replied
    Nu mi se pare un pret mare.Dar eu zic sa ne mai adunam totusi,prea putini 12!

    Asteptam doritori

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
    2. Kiya 2 bucati, unul normal, unul de fata marimea M - negre
    3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
    4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
    5.bogdandochita 1 bucata marimea L negru LOGAN CLUB.
    6.cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
    7.mario_09:1 buc marimea L albastru....

    Total= 12 bucati UPPPPP!!!!!

    cautat si gasit in timisoara, 25-30 lei bucata tricoul cu tot cu printare. dar mai cautam

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google