undercover brother

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Oricum au parcat-o pe locul rezervat handicapatilor si nu-s singura masina de politie parcata asa....
    streulea, ce dracu postezi inaintea mea? iar ma derutezi....
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #62
      Aia e o masina a cuiva, nu e masina Politiei. Si-a pus omul abtibilduri cu Politia pe ea, ca sa fie smecher.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        Primite de la tm87kis
        si asta tot un smecher o fi? Si daca o fi, macar are cu ce
        Attached Files
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #64
          De cand cautam poze cu loganu ala tunat)
          Andrei,are numere de MAI nu are cum sa fie al vreunui smecher care sa umble un insemnele politiei )
          Cat despre BMW ,e ala al SPPului...
          Last edited by Cristi_Xp; 7 March 2008, 09:30.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #65
            Este Logan de politie comunitara.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #66
              Bai ce le stie Cristi care a cui e ... acum am gasit cred raspuns la o intrebare mai veche: cum de umbla cristi cu foliile alea de atata timp fara "urmari" iar noi suntem opriti din 5 in 5 minute
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #67
                ;-)

                Originally posted by Cristi_Xp View Post
                De cand cautam poze cu loganu ala tunat)
                Andrei,are numere de MAI nu are cum sa fie al vreunui smecher care sa umble un insemnele politiei )
                Cat despre BMW ,e ala al SPPului...
                lam turnat in parcare la selgros
                statea la handicapati si mam apropiat de el si lam pozat apoi sa necajit
                si o plecat in alta parte a parcari
                si apoi o iesit dinm masina si am putut poza mai bine
                sigpic

                Comment


                • #68
                  little EEA :-)

                  1 / 2 little EEA :-)
                  3) era sal calc azi la intersectia Pirvan cu BRD din complex am fost asa de aproape de el cind lam pozat ca sa dat mai in fata iam zis zimbiti va rog
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    M-as mira sa isi puna el abtibilde cu politia ....te baga astia la puscarie daca te prind...si ce logan au ei de 100 cp ...ca au motoare de 1.4 majoritatea cum l-au facut de 100 cp??

                    Comment


                    • #70
                      Doamne doamne ajuta-i sa nu ajung presedinte in tara asta. Pai trec la operat primele doua chestii : sistemul medical si sistemul de politie. Flagrante non stop pt mita si ca sa vedem cum isi fac treaba , concedieri in masa. Pai ce daca ii iau painea de la gura ? Sa vanda inghetate la colt daca nu e in stare sa isi faca meseria.

                      Scuzati-ma insa am asa o ura fata de ei...
                      Va si zic de ce : se cred foarte superiori. Deci politist sa te nimeresti in fata mea , ca daca nu mergi dupa litera legii ala esti. Ii claxonez si ii flashuiesc de ii ia mama naibii.
                      De oprit ma opresc tot timpul, insa nu gasesc nimic in neregula cu mine. In schimb totdeauna ii gasesc la McDrive, se indoapa, iar seara stau cate 6 masini de politie rutiera si stau la vorbe in timp ce toti smecherasii ies pe strazi si gonesc cu sutele la ora.

                      scuzati-ma insa am si io bubele mele.

                      Cat despre topic: nu inteleg de ce nu pot pune camere radar fixe in intersectii si pe arterele principale si gata, sa concedieze pe amaratii aia ca ei se plimba cu benzina din banii nostri. Macar de ar face ceva.
                      Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                      Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                      Comment


                      • #71
                        Credeam ca numai eu claxonez cu ura masini de politie care opresc de-aiurea pe mijlocul benzii sau merg cu 30 la ora ca vorbesc la telefon

                        Pe mine 11-EEA m-a premiat pe Buziasului, dupa Spumotim. Drumul e praf.. nu-i inteleg.. stau la panda.. poate prind pe unu care reuseste sa prinda 50 de metri de asfalt intreg si o calca sa scape de Raba care fumega inca de la Banatim in fata lui! :|


                        P.S. 61 kmh aveam cand m-au "luat"
                        You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google