Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Una mai vesela...
    Attached Files

    Comment


    • #77
      Inca o varianta...
      Attached Files

      Comment


      • #78
        Originally posted by Adi16v View Post
        Una mai vesela...
        Asta-i cea mai tare....mie unu, desi am zis ca nu imi voi pune, ASTA cu siguranta mi-as "stick-ui-o" pe "troaca".....
        E vesela si mai deosebita.....sa vedem daca trece de conservatori....:-)

        Comment


        • #79
          Trebuie sa ne hotaram la o sigla si pe aceasta cale rog la cei care se pricep in photoshop sa scoata mai multe modele
          sigpic #

          Comment


          • #80
            sincer mie imi plac 2:una e ultima a lui ROAD EMPIRE si cea de a doua e a lui Adi 16V una mai vesela,dar si pe alte culori,sau violeta....
            Last edited by Mic15UTU; 29 March 2011, 05:34.

            Comment


            • #81
              si mie imi place aia lui ROAD EMPIRE din postul 66, la cei care se pricep v-a rog alte modele
              sigpic #

              Comment


              • #82
                pana la urma eu votez pt aia a lui ROAD EMPIRE din postul 66,e blana rau.....

                Comment


                • #83
                  sa mai vedem si alte idei
                  sigpic #

                  Comment


                  • #84
                    mrv,cand vom avea si noi o sigla L.C.TIMISOARA???

                    Comment


                    • #85
                      avem destul timp, problema este ca parerile sunt impartite
                      sigpic #

                      Comment


                      • #86
                        alooo...aici nu mai are nimeni idei pt sigla??? eu nu ma pricep,ca poate as face...

                        Comment


                        • #87
                          sa vedem, pana acum au fost nici mai mult, nici mai putin de 24 modele de sigle. inca mai vreti si alte idei?
                          aici lipseste cineva care sa ia o decizie pe baza ideilor afisate. 40 useri, 20 de idei, 30de pareri si nici o decizie in acest sens.

                          mie personal mi-au placut 2 modele


                          prima imi pare cea mai ok din cele 2. a doua are prea multe detalii care ma indoiesc ca s-ar vedea prea bine avand in vedere ca produsul final va fi mai mic ca si dimensiuni. apropo de dimensiuni, sigla pe spate are 95mm x 72mm. adica cu 10mm mai mare decat poza atasata cand e deschisa.

                          sigla trebuie sa aiba impact si mai ales sa fie vizibila clar de la 3-4metri, distanta de la care nu se vad detaliile.

                          poate din sigla facuta de ROAD EMPIRE in postul #66,as elimina si textul logan, se stie ca e logan. am atasat ideea mea. nefiind o poza, stikerul se poate face foarte ieftin, maxim 5 lei bucata.
                          textul se poate aseza in orice pozitie, la fel si masina.

                          orice decizie ati lua, eu raman la http://good-times.webshots.com/photo...01255169LwAPpo
                          Attached Files
                          Last edited by crististreulea; 21 April 2011, 14:38.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #88
                            si mie imi place primul model
                            sigpic #

                            Comment


                            • #89
                              si mie,dar streu parca cum ai zis tu e pre simpla!!! mie imi place cum a facuto road emire....dar nici cealalta nu e rea!!! ce ziceti daca raman astea 2 sigle,si sa le votam....?????eu votez cu prima dar asa cum e.....

                              Comment


                              • #90
                                Sigla 1 arata cel mai ok si tocmai pentru ca e SIMPLA.. asta e scopul unei sigle.. sa nu fie incarcata, sa fie cat mai usor de retinut si cat mai sugestiva.. cel putin eu asa vad lucrurile..
                                You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google