Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dp0222
    replied
    am comandat...

    in urma ultimului tutorial al lui cristi,
    am comandat siglele de la magazinul de stickere...
    tine-o tot asa, cristi!!!

    Leave a comment:


  • dp0222
    replied
    sigle

    daca mai sunt sigle asi dori si eu doua (fata si spate). meci

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    pai ar trebui sa mai aiba MRV-ul

    Leave a comment:


  • Kiya
    replied
    Mie mi s-au ciupit si jupuit pe alocuri siglele.. Mai exista sigle carbon pe stoc la cineva? As mai vrea 2 bucati daca se poate. Sarumana tare!

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    si o poza de aproape .
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    nu ca e clean

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    gelosi ca ei n-au

    Leave a comment:


  • boris
    replied


    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    ma bucur ca ai vederea agera

    Leave a comment:


  • danic
    replied
    De la departare imi trebuie okhelari...dar de aproape nu imi trebuie....dar sa sti ca la fel se vad stickere-le....

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    te-ai uitat cu ochelari sau fara

    Leave a comment:


  • danic
    replied
    Oribil.........

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    au sosit sunt la mine , eu am pus cu carbon
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    arata super

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    na ca au ajuns la mine, mai sa ajunga si la voi
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google