am comandat...
in urma ultimului tutorial al lui cristi,
am comandat siglele de la magazinul de stickere...
tine-o tot asa, cristi!!!
Sigla Logan Club Timisoara
Collapse
X
-
Mie mi s-au ciupit si jupuit pe alocuri siglele..
Mai exista sigle carbon pe stoc la cineva? As mai vrea 2 bucati daca se poate. Sarumana tare!
Leave a comment:
-
-
De la departare imi trebuie okhelari...dar de aproape nu imi trebuie....dar sa sti ca la fel se vad stickere-le....
Leave a comment:
-
au sosit sunt la mine , eu am pus cu carbon
Leave a comment:
-
na ca au ajuns la mine, mai sa ajunga si la voi
Attached Files
Leave a comment:

Leave a comment: