Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • danic
    replied
    Mie imi place ....cu VIOLET

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    ultima imi place dar fara culoarea violet

    Leave a comment:


  • TM80MAT
    replied
    Tm80mat

    Pareri , sugestii insusite de idei si argumente va rog !
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    o sigla simpla , trebuie

    Leave a comment:


  • TM80MAT
    replied
    mrv si tu si altii mai veniti cu idei de culori nuante .....orice ! unii vor colorate ...altii non culori ...ca de pus in aplicare se pot pune !

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    din pachate nu ma pricep la toate, dar cei care se pricep ii rog sa faca mai multe modele cu o viitoare sigla

    Leave a comment:


  • danic
    replied

    Leave a comment:


  • bubu_vasile
    replied
    paul, hai ca la tine doar o sigla cu violet ar mai drege situatia cu numarul de inmatriculare
    dar si in cazul asta ai avea o problema: si in ar si in tm toti s-ar intreba de care parte a baricadei esti, iar pentru siguranta cred ca ai lua-o la o adica de la ambele tabere

    Leave a comment:


  • boris
    replied
    haha hai ca se poate mai multe pagini pt postare

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    E buna asta ultima ,eventual sa faci scrisul o idee mai mare sa poata fi citit mai usor sigla la Logan nefiind prea mare...si poate sa maresti contrastul ,distanta aia dintre Logan si Club pare a fi cam mare, Dar pe ansamblu e buna. Felicitari pt munca depusa . Daca nu va convine facem Bucovina sigla oficiala LC Timisoara !

    Leave a comment:


  • TM80MAT
    replied
    culori care merg la orice !

    Mai veniti si voi cu ceva idei ....impartasiti-le
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    uite si cea de la Deva http://www.loganclub.ro/forum/sigla_...va-t22760.html

    Leave a comment:


  • tedugoromania
    replied
    Originally posted by adikissu View Post
    [ATTACH]249559[/ATTACH] parerea mea
    Asta îmi place cel mai mult! E tare faină.

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    uite aici cum au siglele colegi din tara http://www.loganclub.ro/forum/siglel...2.html?t=12112

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    hai cu modele , sa vedem ma refer la cei care se pricep

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google