Sigla Logan Club Timisoara
Collapse
X
-
Nu are nika cu fotbalu...ci doar e o culoare a orasului....
Eu tot nu imi voi pune nici o sigle...arata naspa.
Leave a comment:
-
Nashpaaaaaa. Ce dracu tot aveti cu violetul ala? Faceti ceva fara legatura cu forbalul.
Pozele lui MAT: 1 - prea complexa; 2, 3, 4 - violet (cah); 5 - pentru dric
@adikissu: nu toti au Ph2. Modifica sigla sa poata fi utilizata de popor (si pe ph1 si pe ph2) si ai un up de la mine si poate ma razgandesc in privinta primului meu post.
Leave a comment:
-
ala nui r8 razvy ! e concept dacia ! si dusteru nu era atunci aparut .....cand am facut siglele !! mrv stie
Leave a comment:
-
Acestea sunt facute de TM80MAT , este o idee
Leave a comment:
-
Si mai inchise... Cel mai bine ar fi sa vina cu variante de sigle cei care le vor pune pe masini.
Leave a comment:
-
E prea stearsa. Dupa ce o mai bate soarele 3 luni, nu mai ramane nimic din ea.
Leave a comment:
-
-
Ai dreptate...eu nu pun pe masina alte sigle....le-as zbura si astea de fabrica...O sa vad daca imi vine vreo idee ceva in 2 culori neutre
Leave a comment:
-
Desi am zis pas, e voie sa comentez?
Ar trebui ceva cu culori neutre, care sa dea bine pe orice culoare de masina.
@Adi16v: pe masina ta, violetul ala ar arata ca naiba. Pe masina mea sau a lui mrv, galbenul ar fi horror.
Leave a comment:
-
Vin si eu cu o propunere...nu e creatie proprie... e Stema judetului Timis si cu cateva modificari facute de mine. Cine are imaginatie poata sa puna o poza si sa zic cam ce trebuie facut.Attached Files
Leave a comment:

)
Leave a comment: