Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JREwing
    replied
    De unde violetul - culoarea orasului. Am cautat de mi s-a acrit si nu am gasit...

    Leave a comment:


  • danic
    replied
    Nu are nika cu fotbalu...ci doar e o culoare a orasului....
    Eu tot nu imi voi pune nici o sigle...arata naspa.

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Nashpaaaaaa. Ce dracu tot aveti cu violetul ala? Faceti ceva fara legatura cu forbalul.

    Pozele lui MAT: 1 - prea complexa; 2, 3, 4 - violet (cah); 5 - pentru dric

    @adikissu: nu toti au Ph2. Modifica sigla sa poata fi utilizata de popor (si pe ph1 si pe ph2) si ai un up de la mine si poate ma razgandesc in privinta primului meu post.

    Leave a comment:


  • TM80MAT
    replied
    ala nui r8 razvy ! e concept dacia ! si dusteru nu era atunci aparut .....cand am facut siglele !! mrv stie

    Leave a comment:


  • boris
    replied
    sau dastaru )

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Prima e tare, dar sa puna un logan in loc de R8 )

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    Acestea sunt facute de TM80MAT , este o idee
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adikissu
    replied
    LoganClub Timisoara.jpg parerea mea

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Si mai inchise... Cel mai bine ar fi sa vina cu variante de sigle cei care le vor pune pe masini.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • boris
    replied
    secera si ciocanu mane !

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    E prea stearsa. Dupa ce o mai bate soarele 3 luni, nu mai ramane nimic din ea.

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Am mai redus din culori...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Ai dreptate...eu nu pun pe masina alte sigle....le-as zbura si astea de fabrica...O sa vad daca imi vine vreo idee ceva in 2 culori neutre

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Desi am zis pas, e voie sa comentez?
    Ar trebui ceva cu culori neutre, care sa dea bine pe orice culoare de masina.

    @Adi16v: pe masina ta, violetul ala ar arata ca naiba. Pe masina mea sau a lui mrv, galbenul ar fi horror.

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Vin si eu cu o propunere...nu e creatie proprie... e Stema judetului Timis si cu cateva modificari facute de mine. Cine are imaginatie poata sa puna o poza si sa zic cam ce trebuie facut.
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google