Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razvy
    replied
    Eu zic ca cel mai bine discutam asta diseara la intalnire
    Vin si eu cu laptoapa si va arat ce am cautat :P

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Ar fi o idee dacă faci un steag sau banner sau ne colantăm capotele motor. O chestie cât sigla Dacia de pe mască (pentru cine are mască) sau portbagaj (pentru cine nu-l are clean) nu e vizibilă și nimeni cu minte în cap nu vine la 10 cm de capotă să e zgâmboaie și apoi să zică „mamăăăăă!”
    Contra! (nu fotbalistul)

    Leave a comment:


  • danic
    replied
    Eu unu nu o sa-mi schimb sigla.....o prefer cum o am amu.

    Leave a comment:


  • boris
    replied
    bine mane faci si stampila ) sediu il inregistram la birtu din soarelui tu vei fi un fel de vadim :d + basca ta )

    votez impotriva !

    Leave a comment:


  • adimrv
    started a poll Sigla Logan Club Timisoara

    Sigla Logan Club Timisoara

    16
    sigla nr 1
    68.75%
    11
    sigla nr 2
    31.25%
    5

    The poll is expired.

    Cum zice si titlul , ar trebui sa avem o sigla a noastra a Timisorenilor , care sa ne reprezinte , mai ales ca in tara cluburile colege au
    Va rog cu modele,pareri si sugestii
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google